reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

AirPower

Satış tarihi yılan hikayesine dönen AirPower hakkında son detaylar

Apple, kırmızı renkli iPhone 8 ve iPhone 8 Plus’ı tanıtsa da kablosuz şarj cihazı AirPower’ı henüz satışa sunmuş değil. iPhone X etkinliğinde 2018 yılının ilk yarısında piyasaya sürüleceği belirtilen şarj cihazının satış tarihi belirsizliğini koruyor.

Advertisement

Şirkete yakın kaynaklar cihazın nisan ayında ayında satışa sunulacağını belirtse de Apple’dan konuyla ilgili bir açıklama gelmiş değil. 9to5Mac’in haberine göre şirket, kablosuz şarj cihazı AirPower’ı önümüzdeki günlerde satışa sunacak. Bazı kaynaklar ise Apple’ın kablosuz şarj cihazını haziran ayında gerçekleşecek Dünya Geliştiriciler Konferansı’nda tanıtacağını belirtiyor. Cihazın fiyatının yurt dışında 199 dolar, Türkiye’de ise 800-900 TL civarında olacağı konuşuluyor. iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, Apple Watch Series 3 ve yeni AirPods destekli bir kablosuz şarj ünitesi AirPower, geniş yapısı sayesinde aynı anda üç farklı cihazı kablosuz olarak şarj edebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

AirPower’a alternatif uygun fiyatlı kablosuz şarj cihazı

Apple tarafından geliştirilen kablosuz şarj cihazın fiyatı size yüksek geldiyse size daha uygun fiyatlı bir şarj cihaz önerisinde bulunmak istiyoruz.Funxim isimli bir şirket tarafından geliştirilen şarj pad’i çok daha uygun fiyata hem Apple Watch’u hem de iPhone’ları şarj etmeye imkan tanıyor. Bir Kickstarter projesi olan cihaz üretim için gerekli fon desteğini de çoktan toplamış durumda. Önümüzdeki yılın ocak ayında ilk sevkiyatı gerçekleşecek cihazın satış fiyatı ise 29 dolar.

İlgili Video