reklamı kapat

POPÜLER

charge

iPhone X’a özel uygun fiyatlı kablosuz şarj cihazı [Video]

iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X modellerinde hem kablosuz hem de hızlı şarj özelliği kullanılmaya başlandı. Daha önceden Android’li telefonlarda karşımıza çıkan bu özellikler sayesinde yeni iPhone modelleri Qi uyumlu kablosuz şarj cihazlarında şarj edilebiliyor.

Yeni iPhone modelleri Apple’ın belirttiğine göre sadece 30 dakikada yüzde 50 şarj seviyesine çıkabiliyor. Apple’ın yeni iPhone modelleri Qi kablosuz teknolojisine destek verdiği için tüm kablosuz şarj cihazlarına destek veriyor. Apple, eylül ayında gerçekleştirdiği lansmanda AirPower isimli kablosuz şarj cihazının da duyurusunu gerçekleştirmişti. Apple tarafından satış fiyatı açıklanmasa da şarj cihazının 199 dolar fiyattan satışa sunulacağı kısa bir süre önce iddia edilmişti.

Uygun fiyatıyla dikkat çekiyor

Apple tarafından geliştirilen kablosuz şarj cihazın fiyatı size yüksek geldiyse size daha uygun fiyatlı bir şarj cihaz önerisinde bulunmak istiyoruz.Funxim isimli bir şirket tarafından geliştirilen şarj pad’i çok daha uygun fiyata hem Apple Watch’u hem de iPhone’ları şarj etmeye imkan tanıyor. Bir Kickstarter projesi olan cihaz üretim için gerekli fon desteğini de çoktan toplamış durumda. Önümüzdeki yılın ocak ayında ilk sevkiyatı gerçekleşecek cihazın satış fiyatı ise 29 dolar.

VİDEO