reklamı kapat

POPÜLER

AirPower

Güvenilir kaynaktan AirPower’ın çıkışıyla ilgili üzücü gelişme

Güvenilir kaynaklardan DigiTimes, Apple’ın çıkışı yılan hikayesine dönen kablosuz şarj cihazıyla ilgili önemli bir habere imza attı. AirPower teknoloji tutkunları tarafından merakla bekleniyor.  Cihazın satış tarihiyle ilgili son bilgi ortaya çıktı.

DigiTimes, AirPower’ın üretime girdiğini belirtti. DigiTimes, cihazın üretime girdiğini belirtse de cihazın satışının bu yılın sonunda olacağını söyledi. Apple’ın tedarikçilerle sıkıntı yaşadığını ve bu sebepten ötürü cihazın satışının ertelendiği belirtiliyor. Farklı bir kaynak cihazın ısı yönetiminden ötürü satışa sunulmadığını dile getirmişti. Cihazın çok fazla ısı ürettiği belirtilmiş, bu da performans kesintilerine neden olduğu ifade edilmişti. Cihazların işlemde çok ısındığında şarj olma yeteneklerini etkilediği söylenmişti. Apple’daki mühendisler, AirPower ve mat üzerine yerleştirilmiş cihazlar arasındaki iletişim ile hem donanım hem de yazılım sorunları yaşamıştı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

AirPower ne gibi deneyim vadediyor?

iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, Apple Watch Series 3 ve yeni AirPods destekli bir kablosuz şarj ünitesi AirPower, geniş yapısı sayesinde aynı anda üç farklı cihazı kablosuz olarak şarj edebiliyor. Apple her ne kadar AirPower’ın satış fiyatını açıklamasa da Apple’a yakın kaynaklar cihazın yurt dışındaki fiyatının 199 dolar olacağını belirtiyor. Cihazın Türkiye’deki fiyatının ise 1.000 TL’nin üzerinde olacağını şimdiden söyleyebiliriz.

İlginizi Çekebilir

Apple’ın en yeni iPhone reklamı