reklamı kapat

POPÜLER

Legrand Radiant

Legrand Radiant duvar prizini kablosuz şarj cihazına dönüştürüyor

Kablosuz şarj cihazlarının fiyatlarının ucuzlamasıyla bu cihazların kullanım alanları da çoğalmaya başladı. Legrand isimli şirket, telefonları duvarda şarj etmeye imkan tanıyan kablosuz şarj cihazı geliştirdi.

Legrand’ın duvar prizine takılan Qi şarj cihazı, Legrand Radiant adını taşıyor.  Hem priz özelliği sunması hem de telefonları şarj etmesi açısından kullanıcılara büyük kolaylık sağlayan cihaz, Qi kablosuz şarj teknolojisine destek veren tüm cihazlarla çalışıyor. Kablolu şarj için duvar plakasında iki standart soket ve bir adet USB A bağlantı noktası bulunuyor. Legrand Radiant’ın yurt dışı satış fiyatı ise 70 dolar.

iPhone X’u dünya genelindeki birçok otel, kafe ve havaalanında bulabileceğiniz kablosuz şarj istasyonlarında ve matlarında şarj etmek mümkün.  Kulaklıklarda ve gelişmiş ağ sistemlerinde kullanılan kablosuz teknolojiyi temel alıp kolay bir kablosuz şarj yöntemi geliştiren Apple, AirPower isimli şarj cihazını çok yakında satışa sunmaya hazırlanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple’ın kablosuz şarj cihazı AirPower’ın satış fiyatı ne olacak?

AirPower, geniş yapısı sayesinde aynı anda üç farklı cihazı kablosuz olarak şarj edebiliyor. Apple her ne kadar AirPower’ın satış fiyatını açıklamasa da Apple’a yakın kaynaklar cihazın yurt dışındaki fiyatının 199 dolar olacağını belirtiyor.

İlgili Video

Apple’dan Face ID için ilginç reklam videosu