reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi powerbank

Xiaomi’den fiyatıyla şaşırtan kablosuz şarj yetenekli powerbank

Çin’in parlayan yıldızı Xiaomi, Mi 9 akıllı telefon ailesine ek olarak fiyatıyla şaşırtan kablosuz şarj yetenekli powerbank modelini de tanıttı.

Aksesuar tarafında inanılmaz bir ürün çeşitliliğine sahip olan Xiaomi, Mi 9 ailesiyle beraber “10.000 mAh Wireless Power Bank” modelini tanıttı. Sadece 22 dolar satış fiyatı bulunan ürün, kablosuz şarj yapabilme yeteneğine sahip. Bu sayede Qi destekli cihazlar direkt olarak powerbank üzerinde şarj edilebiliyor. Ayrı kablo taşıma derdini ortadan kaldıran ürün, her zaman taşınabilecek bir gövdeye sahip. Üst kısmı telefonlara zarar vermemek adına silikondan olan ürün, söylendiği kadarıyla 10W gücünde kablosuz şarj gerçekleştirebiliyor. Bu arada buna benzer bir ürün üzerinde Samsung da çalışıyor. Bu akşam Galaxy S10 ailesiyle beraber tanıtılması beklenen ürün, yine 10.000 mAh pile ve benzer şekilde kablosuz şarj yeteneğine sahip. Bu ürünün de üzerinde cihazları koruyan silikon kılıf yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi powerbank

Xiaomi, powerbank yanında otomobiller ve normal kullanım için de kablosuz şarj cihazları tanıttı

20W gücünde şarj gerçekleştirilebilen ve telefonları otomobil kokpitinde dikey konumda tutabilen ürün, 25 dolar satış fiyatıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Kablolu tarafta 27W şarj yapabilen ürüne ek olarak yeni 20W standart şarj cihazı da karşımızda bulunuyor. 15 dolar fiyatı bulunan şarj cihazı, tahmin edebileceğiniz üzere Qi desteğine sahip. Standart bir tasarımı bulunan cihaz, siyah yanında beyaz renkte alınabiliyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın yeni modellerinden