reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Power Bank 3

Fiyatı ve özellikleriyle şaşırtan yeni Xiaomi Mi Power Bank 3

Çin’in yükselişini devam ettiren teknoloji şirketi Xiaomi, ürün gamına Mi Power Bank 3 modelini ekledi. Özellikleriyle dikkat çeken model, fiyatıyla da üzmüyor.

Xiaomi, aksesuar tarafında dünyanın bir numaralı isimleri arasında başı çekiyor. Uygun fiyata kaliteli ürünler sunan teknoloji devi, ürün gamına Mi Power Bank 3 modelini de dahil etti. Ailenin üçüncü üyesi olan powerbank, siyah renkte standart bir tasarım üzerine kuruluyor. 20.000 mAh  kapasitesi (Gerçek kapasite 13.000 mAh olarak geçiyor) bulunan ürün, Pro/High Edition takısıyla öne çıkıyor. USB-C portu üzerinden tam 45W gücünde şarj sunan powerbank, bünyesinde üç adet USB-A portunu da taşıyor. USB-C ile birçok dizüstü bilgisayarı da hızlı şekilde doldurabilen Xiaomi Mi Power Bank 3, USB-A portlarından 5V/2.4A, 9V/2A, 12V/1.5A ve 5V/3A seviyesinde çıkış verebiliyor. Aynı anda üç farklı cihazı şarj edebiliyor olması sevindiren gelişmiş powerbank, 10W adaptör ile 11 saatte, 45W adaptörle ise 4,5 saatte tamamen doldurulabiliyor. Cihaz şarj olurken başka cihazları da şarj edebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Power Bank 3 kaça satılacak?

11 Ocak tarihinde Çin merkezli olarak satışa sunulacak modelin, yaklaşık olarak 30 dolar fiyat etiketi bulunuyor. Dikkat çeken powerbank modelinin resmi ya da aracı isimler aracılığıyla Türkiye’de de satılacağı tahmin ediliyor. Ancak bunun için herhangi bir tarih bilinmiyor.

İlginizi Çekebilir

Samsung’un oldukça ergonomik yeni monitör modeli