reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Power Bank 3 powerbank

Çok uygun fiyatlı Xiaomi Mi Power Bank 3 powerbank tanıtıldı

Xiaomi, kısa süre önce ürün gamına bir model daha ekledi. Dikkat çeken özellikleri ve fiyatıyla Xiaomi Mi Power Bank 3 tanıtıldı.

Xiaomi Mi Power Bank 3, firmanın milyonlar sattığı “powerbank” ürünlerinin en yenisi. 30 bin mAh kapasitesi bulunduğu için biraz kalın olan ancak laptoplara kadar şarj yeteneği olan ürün, bünyesinde dört adet port taşıyor. Burada iki adet USB-A, USB-C ve microUSB portları karşımıza çıkıyor. USB-C ve USB-A portlarından 18W hızlı şarj sunan ürün, kendisini ise USB-C üstünden 24W hızında doldurabiliyor. MicroUSB portunun yerleşik doldurma hızını 18W’da sınırlayan cihaz, USB-C üzerinden 30W’lık bir hızlı şarj cihazı ile yüzde 100 doluluğa 7,5 saat gibi uzun bir sürede ulaşabiliyor. Bünyesinde özel bir mod ile akıllı saat ya da bileklikleri de sorunsuz olarak doldurabilen Mi Power Bank 3 powerbank modeli, şimdilik sadece Çin’de satılıyor. Buradaki fiyat ise 24 dolar gibi çok uygun bir seviyede yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Power Bank 3 powerbank öncesinde firmadan en son Xiaomi Mi Band 5 gelmişti

Hatırlamak adına 1,2 inç renkli bir AMOLED ekran taşıyan ve burada Mi Band 4’e oranla yüzde 20’lik bir artış getiren bileklik, bünyesinde 100’den fazla saat arayüzü taşıyor. NFC desteğiyle gelen ürün, 11 farklı profesyonel spor moduna sahip ve kadın sağlığı için de özel modlar taşıyor. Bağlı telefon kamerası için deklanşör görevi üstlenebilen ve gelişmiş sensörleriyle SpO2 ölçüm desteği ve nabız ölçümü sunan akıllı bileklik Mi Band 5, uyku takibi de yapabiliyor. Kullanıma da bağlı olarak 2 haftaya yakın pil ömrü bulunan model, çok dikkat çekiyor.

İlginizi Çekebilir

Pil ömrüyle öne çıkan akıllı saat modeli