reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Powerbank 3 50W

Xiaomi’nin satışa sunduğu en yeni güçlü powerbank

Xiaomi’nin Mi 9 Pro 5G ve Mi Mix Alpha ile beraber tanıttığı Xiaomi Mi Powerbank 3 50W modeli, resmi olarak yurt dışında satışa sunuldu.

Mobil dünyanın olmazsa olmaz aksesuarları arasında powerbank birimleri yer alıyor. Bu konuda en uygun çözümleri sunan isimlerin başında ise Xiaomi geliyor. İşte Xiaomi’nin bu noktada hazırladığı ve Türkiye’de de satacağı düşünülen en yeni modeli Mi Powerbank 3 50W oluyor. 42 dolar fiyat etiketiyle Çin’de satışa sunulan ürün, 20.000 mAh kapasiteye sahip. İsminde de geçtiği üzere 50W gücünde çıkış verebilen powerbank, açıklandığı kadarıyla 153.5 × 73.5 × 27.5 mm boyutlarında. Bu açıdan çok ufak olmayan ancak yine de her zaman taşınabilecek yapıda olan model, bünyesinde iki adet USB-A ve USB-C portu taşıyor. USB-C sayesinde MacBook gibi dizüstü bilgisayar modellerini de yüksek hızda şarj edebilen Xiaomi Mi Powerbank 3 50W, firmanın Mi 9 Pro modelini 48 dakika içerisinde tamamen doldurabiliyor. Bu kapasite ile kısa süre önce Türkiye’de çıkan Redmi Note 8 Pro‘nun neredeyse 3 kez şarj edilebildiği aktarılıyor.

Xiaomi Mi Powerbank 3 50W

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Powerbank 3 50W güçlü bir seçenek

Türkiye pazarına tam olarak ne zaman geleceği bilinmeyen ürün, mobil dünyanın ihtiyaçları doğrultusunda güzel bir seçenek konumunda bulunuyor. Bu arada modelin Türkiye’ye resmi kanaldan önce aracı isimler aracılığıyla geleceği tahmin ediliyor.

İlginizi Çekebilir

Etkinliğin yıldızı Mi Mix Alpha