reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi powerbank
Xiaomi powerbank

Xiaomi’den özellikleriyle dikkat çeken 19 dolarlık powerbank

Çin’in parlayan yıldızı Xiaomi, ürün gamına fiyatı ve özellikleriyle dikkat çeken yeni bir powerbank daha ekledi. İşte ürün hakkında bilinmesi gerekenler.

Aksesuar tarafında inanılmaz bir ürün çeşitliliğine sahip olan Xiaomi, dediğimiz gibi bu sefer yeni powerbank ürünüyle gündemde. Direk olarak Mi Power 3 10.000mAh adıyla lanse edilen ürün, isminde de geçtiği üzere 10.000 mAh kapasiteye sahip. Siyah ve gümüş olmak üzere iki farklı renk seçeneği bulunan ürün, standart bir USB portundan biraz daha kalın. Alüminyum bir kasası olan ürün, USB-C portuyla dikkatleri üzerine çekiyor. Bu açıdan yeni cihazları kapsama alanına alan powerbank, barındırdığı USB-A, USB-C ve MicroUSB portlarıyla 18W gücünde şarj gerçekleştirebiliyor. Hatta iki portu aynı anda 18W şarj için kullanabilen ürün, bu açıdan oldukça kullanışlı duruyor. 19 dolar fiyat etiketiyle çok uygun bir seçenek oluşturan gelişmiş akıllı telefon yardımcısı, bünyesindeki LED ışık ile şarj durumu hakkında bilgi verebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Xiaomi powerbank

Xiaomi kısa süre önce 10.000 mAh Wireless Powerbank modelini çıkartmıştı

Sadece 22 dolar satış fiyatı bulunan ürün, kablosuz şarj yapabilme yeteneğine sahip. Bu sayede Qi destekli cihazlar direkt olarak powerbank üzerinde şarj edilebiliyor. Ayrı kablo taşıma derdini ortadan kaldıran ürün, her zaman taşınabilecek bir gövdeye sahip. Üst kısmı telefonlara zarar vermemek adına silikondan olan ürün, söylendiği kadarıyla 10W gücünde kablosuz şarj gerçekleştirebiliyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın yeni modellerinden