reklamı kapat

POPÜLER

Çeviri uygulaması

38 dilde eş zamanlı çeviri yapan uygulama [Dene]

Türkçe dil desteği de bulunan iTranslate Converse çeviri uygulaması sayesinde iPhone‘la 38 dilde eş zamanlı çeviri yapmak mümkün oluyor.

Eş zamanlı çeviri uygulaması akıllı telefonu bir çeviri cihazına dönüştürebilir. Sık sık duyduğumuz eş zamanlı çeviri kulaklıklarından almak istemeyenler için bir alternatif sunan iTranslate Converse de bu çeviri uygulamalarından biri. Aralarında Türkçe, Almanca, Çince gibi dillerin bulunduğu 38 dile destek veren uygulama ile sesli bir şekilde çeviri gerçekleştirmek mümkün oluyor. iOS’e özel olarak hazırlanan uygulama ne yazık ki Android’de yer almıyor.

Basit bir kullanım sunan iTranslate Converse’te uygulamanın söylediklerinizi çevirmesini istediğinizde ekrana dokunmanız yeterli oluyor. Gürültülü ortamlarda da çalışabildiği belirilen uygulama sesli konuşmaları aynı zamanda metin olarak da ekrana taşıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple Watch desteği de var

Uygulamanın en güzel yanlarından biri ise Apple Watch desteği sunması. Benzer bir şekilde telefonunuzu cebinizden çıkarmadan, Apple Watch aracılığıyla da eş zamanlı çeviri yapabilirsiniz. Uygulama ücretsiz indirilebiliyor. Ancak uygulama içi satışların olduğunu da belirtelim. Farklı abonelik seçenekleriyle reklamsız bir deneyim elde edilebiliyor. Uygulama abonelik gerçekleştirmeden ücretsiz olarak da kullanılabiliyor. Ancak bazı özelliklerin kısıtlandığını belirtelim. Hayli basit bir deneyim sunan uygulamanın sınırsız çevirili, tamamen reklamsız versiyonu ise aylık 17,99 TL‘ye satın alınabiliyor. Uygulamayı haberin devamında yer alan uygulama kutucuğundan indirebilirsiniz.

İlgili video

Uygulamanın sunduğu Apple Watch desteği