reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S10 Galaxy S10+ Galaxy S10

Samsung Galaxy S10 ve Galaxy S10+’daki parmak izi sensörü sorunlarına yönelik resmi açıklama

Samsung Galaxy S10 ve Galaxy S10+ modellerinde yer alan ekrana entegre parmak izi sensörü çok beğenilmiyor. İşte bu konuda resmi bir açıklama var.

Samsung Galaxy S10 ve Galaxy S10+ modellerinde ekrana entegre ultrasonik parmak izi sensörü kullanılıyor. Bu sensör diğer modellerden farklı olarak optik değil ses dalgalarıyla çalışıyor. Ancak birçok inceleme ve telefonları satın alan kullanıcılar sensörün performansından memnun değil. Firmanın daha hızlı ve güvenli olarak nitelendirdiği sensör, özellikle ekran filmleriyle sorun yaşıyor. Burada firmanın eklediği kendi ekran filmi bile bazı kişilerde sensörün tam olarak çalışmamasına neden oluyor. İşte bu konuda bir açıklama yapan Samsung, sensörün ilerleyen dönemde yazılımsal olarak iyileştirileceğini belirtiyor. Kullanıcılardan gelen geri bildirimlere göre değişiklikler yapacak gibi duran firma, bu konuda endişe edilmemesi gerektiğini belirtiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S10 ve Galaxy S10+ genel olarak çok beğeniliyor

Modellerin özellikle ekranları çok fazla öne çıkıyor. Piyasadaki en iyi AMOLED ekranları bünyesinde taşıyan telefonlar, bu açıdan göz dolduruyor. Ayrıca Galaxy S10e modeli de kullanıcılar tarafından iyi yorumlar alıyor. Fiyatıyla fark yaratan telefon, ailenin en çok satanı olacak gibi görünüyor. Bu modelin ekranı diğerleri gibi değil ancak yine de oldukça güzel olarak değerlendiriliyor.

İlgili Video