reklamı kapat

POPÜLER

behzat_c

Efsane Türk dizisi Netflix projesiyle geri dönüyor

Bir süredir konuşulan dedikodu gerçeğe dönüştü ve efsane Türk dizisi Behzat Ç’nin geri döneceği ortaya çıktı. Behzat Ç için geri sayım başladı.

Daha önceden dizinin 1.sezonunu kendi platformu üzerinden yayınlayan Netflix’in Behzat Ç’nin yeni bölümlerini platformuna getirmeye hazırlanıyor. Netflix tarafından resmi bir açıklama gelmese de dizide yer alacak oyuncudan iddialı bir açıklama geldi. Hayalet karakterini canlandıran İnanç Konuk Vurgun dizisinin kadrosundan dizi final yapınca ayrıldı ve Netflix’le Behzat Ç. sözleşmesini imzaladı. Seda Bakan’ın hamileliği sebebiyle, dizide Harun karakterinden hamile olarak devam edeceği ve dizi çekimleri tamamlanınca doğuma gideceği söyleniyor. Merakla beklenen dizinin ne zaman Netflix’te yayınlanacağı ise henüz bilinmiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Behzat Ç konusu

İlk bölümü 19 Eylül 2010 Pazar günü yayınlanan Behzat Ç’de başrolde Erdal Beşikçioğlu oynuyor. Yardımcı oyunculardan bazıları ise İnanç Konukçu, Fatih Artman, Berkan Şal ve Seda Bakan’dır. Güven Kıraç de konuk oyuncu olarak Memduh Başgan rolünde bazı bölümlerde rol almıştır. Dizinin yayınlanan bölümü sosyal video paylaşım siteleri dışında resmi web sayfasında da yayınlanmıştır. Akıllı İşaretler Sembol Sistemi tarafından 1. sezon 7 yaş ve üzeri, 2. ve 3. sezonlar için 13 yaş ve üzeri için uygun görülmüştür. 3. Sezonda yayın saati 23:00’e alınıp süresi kısaltılmıştır. Ayrıca, dizinin Star TV resmi sitesinde sansürsüz izleme imkanı da verilmiştir.