reklamı kapat

POPÜLER

Behzat Ç. 2. sezon

BluTV’den heyecan uyandıran Behzat Ç. 2. sezon müjdesi

Türk televizyonunun en sevilen işlerinden biri olan Behzat Ç. 2. sezon bölümleriyle BluTV’deki macerasına devam edecek. Platform beklenen açıklamayı yaparak hayranları mutlu etti.

Tam ismi Behzat Ç.: Bir Ankara Polisiyesi olan dizi altı yıl önce ekranlara veda etmişti. İzleyicilerin yoğun ilgisinin devam etmesinin ardından geçtiğimiz aylarda BluTV bu yapımı ekranlara döndürdü. Yayınlanan ilk sezon dokuz bölümden oluşuyordu. İlk sezonun ekrana gelmesinin ardından seyircilerin aklında tek bir soru vardı: “Behçat Ç’nin hikayesi devam edecek mi?” Bu soru BluTV‘nin resmi Twitter hesabı üzerinden yapılan açıklamayla yanıtlandı. Platform “Bu macera biter mi sandınız? #BehzatÇ sezon finali bu akşam, 2. sezonu ise 60 dakikalık bölümleriyle yakında sadece BluTV’de!” sözleri paylaşıldı.

Behzat Ç. 2. sezon değişikliği

Dizinin altı sene sonra gelen ilk sezonu geniş oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyordu. Başrolde seyrettiğimiz Erdal Beşikçioğlu‘na Nejat İşler, Canan Ergüder Ece, Ege Aydan, İnanç Konukçu, Berkan Şal, Güven Kıraç, Belçim Bilgin, Eray Eserol, Ayça Eren, Ahu Türkpençe, Kemal Burak Alper, Hüseyin Sevimli, Rıdvan Aybars Düzey, Gülşah Çomoğlu ve Kadir Çelik gibi isimler eşlik ediyordu. İlk sezon bölümleri 45 dakikadan oluşuyordu. Fakat eski televizyon formatına alışkın olan izleyicilere bu süre biraz kısa geliyordu. İkinci sezonla birlikte bölümlerin süreleri 15 dakika uzayacak. Bir saatlik bölümlerin seyircilerin beklentilerini karşılayacağı tahmin ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi’nin ikinci sezon bölümleri BluTV‘de karşımıza çıkmayı sürdürecek. Bakalım yeni bölümler de ilk sezon kadar beğenilecek mi?

İlginizi çekebilir

Sezon finali tanıtımı