reklamı kapat

POPÜLER

Beren_Saat
melisa_senolsun

Melia Şenolsun

Netflix dizisinde Beren Saat’e eşlik edecek oyuncu belli oldu

Beren Saat’in Netflix’te yayınlanacak yeni dizisi dört gözle bekleniyor. Beren Saat’in başrolde olacağı Krallar Kaybederse isimli dizide Beren Saat’e eşlik edecek kadın oyuncu belli oldu.Gelen bilgilere göre Beren Saat’e Melisa Şenolsun eşlik edecek. Melisa Şenolsun’un dizide Beren Saat’in kardeşini canlandıracağı ifade ediliyor. Dizide başrol erkek oyuncusunun kim olacağı ise henüz bilinmiyor.

Beren Saat’in özel güçleri bir kadın karakteri canlandıracağı belirtiliyor. Dizinin uyarlandığı hikayenin, Şengül Boybaş’ın ilk romanı ‘Dünyanın Uyanışı’ndan uyarlandığı ortaya çıktı. Senaryo yazım süreci devam eden dizinin çekimleri bu ayın sonunda Göbeklitepe’de (Şanlıurfa) başlayacak. Merakla beklenen dizinin ne zaman yayınlanacağı ise henüz açığa çıkmış değil.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Beren Saat’li Netflix projesi için geri sayım başladı

Beren Saat’in unutulmaz Aşk-ı Memnu repliğine gönderme yapan Netflix Türkiye ekibi, hazırladıkları kısa video ile Saat’in yeni dizisinin yolda olduğunu kısa bir süre önce hayranlarla paylaşmıştı. Hazırlanan kısa videoda en dikkat çekici şey ise popüler çevrim içi platformda yayınlanan orijinal yapımlarda yer alan güçlü kadınların içerikte kullanılmasıydı.

Claire Underwood ile başlayan fragmanda Jessica Jones, Kraliçe II. Elizabeth gibi isimleri görüyoruz. “Ne derlerse desinler hep istediğin gibi ol. Ama en çok birilerinin ilham kaynağı ol. Hoş geldin biz de seni bekliyorduk.” mesajıyla paylaşılan duyuru ne yazık ki yeni diziyle ilgili hiçbir ipucu vermiyor. Ancak Beren Saat yeni dizide üstleneceği rolle, ilham verici, güçlü bir kadın karaktere hayat verecek gibi bir algı yaratılmış durumda. Beren Saat’in yer alacağı dizinin ne zaman yayınlanacağı ise henüz bilinmiyor. Başrolde Beren Saat’in olacağı diziyle ilgili yeni gelişmeler geldiğinde sizlerle paylaşacağız.

İlginizi çekebilir

Beren Saat’e hoşgeldin videosu