reklamı kapat

POPÜLER

Atiye

Netflix imzalı Atiye’nin 3. sezon yayın tarihi belli oldu

Netflix, başrolde Beren Saat‘in yer aldığı Atiye’nin 3. sezonunu çok yakında yayınlamaya hazırlanıyor. Netflix tarafından yapılan duyuruya göre Atiye’nin 3. sezonu, 17 Haziran‘da yayınlanacak.

Netflix’in iddialı Türk yapımlarından biri olan Atiye dizinin yeni sezonu izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. İlk ve ikinci sezonda 8 bölüm yayınlanan dizinin üçüncü sezonda da 8 bölüm olarak yayınlanacağı ifade ediliyor. Atiye’de Beren Saat ve Mehmet Günsür’a Metin Akdülger, Melisa Şenolsun, Başak Köklükaya, Civan Canova ve Tim Seyfi gibi oyuncular eşlik ediyor.

Atiye dizinin yeni sezonu için geri sayım başladı

Atiye‘de bir kadının kendini yeniden keşfetme yolculuğuna çıkıyoruz. Göbeklitepe’deki keşifin ağır bastığı hikaye bizi oradan alıp Nemrut’a kadar götürüyor. Klasik dizi çekimlerinden uzaklaşacağı da kaydedilen yapım, sinematografi açısından ise uzun metrajlı bir film hissiyatı yaratmayı hedefliyor. Bir ressam olarak izleyicilerin karşısına çıkan Atiye dizide sürekli aynı sembolü çizerek mistik bir hava sunuyor. Göbeklitepe’de Atiye’nin çizdiği sembolün yer aldığı bir keşife imza atılıyor. Dizinin Netflix kütüphanesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İlgili video

Atiye’nin 2. sezon fragmanı