reklamı kapat

POPÜLER

atiye

Atiye’nin 2.sezonunu bekleyenlere müjde

Geçtiğimiz aralık ayında yayınlanan Atiye dizinini ikinci sezonuyla ilgili bir müjde geldi. Dizinin oyuncularından Melisa Şensolsun, dizisinin ikinci sezonunun çekileceğini müjdeledi. Şenolsun, “Dizimiz çok güzel gidiyor. İyi tepkiler alıyoruz. Yeni sezonun çekimlerine mart ayı gibi başlayacağız” dedi.

Başrolde Beren Saat ve Mehmet Günsur‘un olduğu dizinin yönetmenliğini ise Ozan Açıktan ve Gönenç Uyanık üstlenmiş durumda. İlk sezonunda 8 bölüm olan Atiye‘de bir kadının kendini yeniden keşfetme yolculuğuna çıkıyoruz. Göbeklitepe’deki keşifin ağır bastığı hikaye bizi oradan alıp Nemrut’a kadar götürecek. Klasik dizi çekimlerinden uzaklaşacağı da kaydedilen yapım, sinematografi açısından ise uzun metrajlı bir film hissiyatı yaratmayı hedefliyor. Bir ressam olarak izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanan Atiye dizide sürekli aynı sembolü çizerek mistik bir hava sunuyor. Göbeklitepe’de Atiye’nin çizdiği sembolün yer aldığı bir keşife imza atılıyor. Dizinin hikayesinde Atiye’nin bu sembolü çözeceğini şimdiden söyleyebiliriz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Atiye ilk sezonuyla tam not almıştı

Atiye’de Beren Saat ve Mehmet Günsür’a Metin Akdülger, Melisa Şenolsun, Başak Köklükaya, Civan Canova ve Tim Seyfi gibi oyuncuların eşlik ettiğini de belirtmekte yarar var. İlk sezonuyla eleştirmenler tarafından beğenilen Atiye dizisinin ikinci sezonunun ne zaman yayınlanacağı ise henüz bilinmiyor. Atiye’nin yeni sezonunu sizler kadar biz de merakla bekliyoruz.

İlginizi çekebilir

Atiye dizisinin ilk sezon fragmanı