reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Engin-Öztürk-Netflix

Netflix’in yeni Türk dizisiyle ilgili detaylar belli oldu

Şu sıralar başrolünde Beren Saat’in olduğu Atiye dizisiyle gündemde olan Netflix, çok yakında yeni bir Türk dizisiyle daha izleyicilerin karşısına çıkacak. Netflix’in yeni Türk dizisinin ne olacağı belli oldu.

Advertisement

50 metrekare adını taşıyacak yeni Türk dizisinde başrolde hangi oyuncuların da yer alacağı netlik kazandı. Komedi türünde olacak olan 50 metrekarede başrolde Engin Öztürk ve Aybüke Pusat olacak. Yönetmen koltuğunda Selçuk Aydemir’in olacağı dizinin senaristliğini ise Burak Aksak üstlenmiş durumda. Burak Aksak’ın daha önceden Kara Bela, Bana Masal Anlatma ve Deli Dumrul filmlerinin senaryosunu da yazdığını belirtmekte yarar var. Dizinin oyuncu kadrosunda Engin Öztürk ve Aybüke Pusat dışında  Cengiz Bozkurt, Hasan Yalnızoğlu  ve Özgür Emre Yıldırım’ın da olacağı belirtiliyor. Hazırlıkları devam eden dizinin bu yıl içerisinde Netflix platformunda yayınlanması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix yeni Türk dizileriyle ilgili açıklama bulundu

Türkiye’nin Netflix için önemli ve uzun soluklu bir pazar olduğunu belirten Netflix Türkiye ve CEE Bölgesi Uluslararası Yapımlar Direktörü Michael Azzolino, Türkiye’de 1.5 milyon kullanıcı sınırını aştıklarını söyledi. Azzolino, Netflix’in 2020 yılında 3 yeni Türk dizisine daha sahip olacağını da dile getirdi. Azzolino, Hakan: Muhafız’ın yeni bölümlerinin, Aşk 101 ve Fatih Sultan Mehmet’in hayatının anlatıldığı bir belgeselin yakında platformda olacağını söyledi.

İlginizi çekebilir

Atiye’den fragman