reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Lucifer 5. sezon

Lucifer 5. sezon finali için dizi yaratıcısından açıklama

Lucifer 5. sezon ile hayranlara veda etmeye hazırlanıyor. Netflix dizisinin yaratıcısı final bölümüne ilişkin bir açıklama paylaştı.

Lucifer 5. sezon ile hayranlar sevdikleri diziye veda etmeye hazırlanıyor. Her bir bölümü için şimdilerde yazarlar odası isim tahminlerine devam ederken; dizi yaratıcılarından Joe Henderson, 16. bölüm olan final üzerine çalışmaya başladıklarını açıkladı. Henderson Twitter hesabından Bugün Lucifer’ın final bölümüne başladık. Daha yapılacak pek çok iş var… fakat aman tanrım, bu diziyi birinci sınıf bir şekilde bitireceğiz.” diyor. Final bölümünün çalışmalarının başlamasıyla beraber hayranları da bir hüzün kaplamış durumda. Dizinin final sezonu ilk başta 10 bölüm olarak açıklanmıştı. Hayranların isyanı sonrası Netflix diziye 6 bölüm daha ekleme yapmıştı. Ancak bu ek 6 bölüm hayranlara yetmeyecek gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lucifer 5. sezon bölümleri iki parçaya bölünüyor

Şimdiye kadar 12 bölümünün ismini öğrendiğimiz yapımın ilk bölümü ne zaman yayınlayacağı ise bilinmiyor. Bildiğiniz gibi sezonun toplam 16 bölüm süreceği açıklandıktan sonra, bu bölümlerin iki parça halinde yayınlanacağı da kaydedilmişti. İlk 8 bölümü önce yayınlayacak olan Netflix, kısa bir ara verdikten sonra kalan 8 bölümü yayınlayacak. Ancak ne yazık ki hala ilk kısım için bir tarih açıklaması yapılmış değil. Şubat ayına geldiğimiz şu günlerde yakın zamanda bir tarih duyurusu bekliyoruz açıkçası. Çünkü geçmişte yapılan açıklamalar dizinin ilk kısmının 2020’nin başında gelebileceğini işaret ediyordu.

İlginizi çekebilir

Yeni diziler, yeni sezonlar; şubat ayında Netflix Türkiye’de neler var?