reklamı kapat

POPÜLER

beren_saat

Beren Saat’e eşlik edecek başrol oyuncusu açığa çıktı

Kısa bir süre önce paylaştığımız haberde Netflix dizisinde Beren Saat’e eşlik edecek oyuncu hakkında bilgi paylaşmıştık. Beren Saat’in başrolde olacağı Krallar Kaybederse isimli dizide Beren Saat’e eşlik edecek kadın oyuncu belli olmuştu. Beren Saat dizisiyle iddialı geliyor.

Beren Saat’e Melisa Şenolsun’un eşlik edeceği ifade edilmişti. Dizide başrol erkek oyuncusunun kim olacağı ise belirtilmemişti. Yeni gelen bilgilere göre Beren Saat’e eşlik edecek erkek oyuncu belli oldu. Krallar Kaybederse dizisinde Beren Saat’e Mehmet Günsur’un eşlik edeceği dile getiriliyor. Anlaşmanın yapıldığı ve Mehmet Günsur’un Netflix dizisinde başrolde olacağı konuşuluyor.

Beren Saat’in özel güçleri bir kadın karakteri canlandıracağı belirtiliyor. Dizinin uyarlandığı hikayenin, Şengül Boybaş’ın ilk romanı ‘Dünyanın Uyanışı’ndan uyarlandığı ortaya çıktı. Senaryo yazım süreci devam eden dizinin çekimleri bu ayın sonunda Göbeklitepe’de (Şanlıurfa) başlayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Beren Saat Netflix projesiyle iddialı geliyor

Beren Saat’in unutulmaz Aşk-ı Memnu repliğine gönderme yapan Netflix Türkiye ekibi, hazırladıkları kısa video ile Saat’in yeni dizisinin yolda olduğunu kısa bir süre önce hayranlarla paylaşmıştı. Hazırlanan kısa videoda en dikkat çekici şey ise popüler çevrim içi platformda yayınlanan orijinal yapımlarda yer alan güçlü kadınların içerikte kullanılmasıydı.

Claire Underwood ile başlayan fragmanda Jessica Jones, Kraliçe II. Elizabeth gibi isimleri görüyoruz. “Ne derlerse desinler hep istediğin gibi ol. Ama en çok birilerinin ilham kaynağı ol. Hoş geldin biz de seni bekliyorduk.” mesajıyla paylaşılan duyuru ne yazık ki yeni diziyle ilgili hiçbir ipucu vermiyor. Ancak Beren Saat yeni dizide üstleneceği rolle, ilham verici, güçlü bir kadın karaktere hayat verecek gibi bir algı yaratılmış durumda. Beren Saat’in yer alacağı dizinin ne zaman yayınlanacağı ise henüz bilinmiyor. Başrolde Beren Saat’in olacağı diziyle ilgili yeni gelişmeler geldiğinde sizlerle paylaşacağız.

İlginizi çekebilir

Beren Saat’e hoşgeldin videosu