reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Jurassic World

Netflix kütüphanesindeki gizemli Jurassic World sızıntısı

Jurassic World ile devam eden Jurassic Park mirası, beyaz perdenin her zaman “kazandıran” işleri arasında yer alıyor. Netflix ise bu seri için bir sürpriz hazırlıyor olabilir.

Orijinal filmleriyle adından söz ettiren Netflix, bu kez elini Jurassic World serisine atıyor gibi görünüyor. Kullanıcılar tarafından fark edilen ilginç bir sızıntı geçtiğimiz günlerde su yüzüne çıktı. Netflix’in kütüphanesinde Jurassic diye arama yapan kullanıcılar önerilen başlıklar arasında Jurassic World: Camp Cretaceous isimli bir yapımın olduğunu gördü. Twitter üzerinden iki farklı kullanıcı tarafından dile getirilen bu ilginç öneri ise kısa sürede platformdan kaldırıldı. Ancak bu elbette dedikoduları da ateşledi. Çok pozitif yorumlar almasa da 2018’in en çok gişe hasılatı getiren filmleri sıralamasında yer alan Fallen Kingdom sonrası gelecek yeni film Netflix özel içerik olabilir mi?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LEGO filmi de olabilir

Jurassic Outpost‘un haberine göre Universal tarafından “Camp Cretaceous” ve “Jurassic World: Camp Cretaceous” isimleri esasen 2018 Aralık’ta tescillemiş. Şimdilik resmi bir duyuru olmasa dahi bir plan söz konusu. Netflix iş birliğinde karşımıza yeni bir filmin çıkabileceğini belirtelim. Bu yapımın LEGO serisi olabileceğini de eklemekte fayda var. Tam olarak heyecanlandığımız boyutta bir film karşımıza çıkmayabilir. Ancak bunu zaman gösterecek.

İlginizi çekebilir

Fallen Kingdom fragmanı