reklamı kapat

POPÜLER

Jurassic World: Fallen Kingdom

Jurassic World: Fallen Kingdom ilk fragmanıyla aksiyon vadediyor [Video]

Yakında Jurassic World’ün nefes kesen dünyasına geri dönmeye hazır olun! Jurassic World: Fallen Kingdom filminden aksiyon dolu bir fragman paylaşıldı.

Kısaca hatırlatmak gerekirse Jurassic Park serisinin dördüncü halkası olan Jurassic World, 2015 senesinde vizyona girmişti. Bu sayede yeni karakterler ve farklı bir dünyayla tanışma fırsatı yakalamıştık. Yeni bir seri yaratmayı amaçlayan bu hikaye 1.6 milyar dolar gişe hasılatı elde edince devam filminin duyurulması da uzun sürmemişti. Jurassic World: Fallen Kingdom olarak adlandırılan filmin başrollerinde Chris Pratt ve Bryce Dallas Howard yer alıyor. Onlara Jeff Goldblum, Toby Jones, Justice Smith, Rafe Spall, Ted Levine, Daniella Pineda, Geraldine Chaplin ile James Cromwell gibi isimler de eşlik ediyor.

Hayatta kalma mücadelesi

Fragmanda gördüklerimize bayılırsa Owen ve Claire imkansız görünen bir görev için bir araya geliyor. Isla Nublar Adası’nda sıkışıp kalan dinazorları kurtarmaları gerekiyor. Üstelik bu dinazorların arasında Owen’in eski bir dostu da yer alıyor. Volkanik dağ patlamaya giderek yaklaşırken zamana karşı mücadele vermeleri gerekiyor. Hem dinazorları kurtarmaları hem de hayatta kalmaları ise oldukça zor görünüyor.

Yönetmenliğini J.A. Bayona‘nın üstlendiği Jurassic World: Fallen Kingdom’ın 22 Haziran‘da vizyona girmesi bekleniyor. Filmden paylaşılan ilk fragmanı hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Video