reklamı kapat

POPÜLER

Jurassic World

Merakla beklenen Jurassic World: Fallen Kingdom’ın yeni fragmanı yayında [Video]

Geçtiğimiz aralık ayının başında Jurassic World: Fallen Kingdom’ın ilk fragmanı yayınlanmıştı. İlk fragmanıyla izleyicileri aksiyon vadeden filmin yeni fragmanı da yayınlandı. Colin Trevorrow tarafından yönetilen ilk Jurassic World,1,67 milyar doların üzerinde hasılat yapınca yeni filmin gelmesi de kaçınılmaz oldu.

Jurassic Park serisinin dördüncü halkası olan Jurassic World’ün 2015 yılında vizyona girdiğini hatırlatmakta yarar var. Jurassic World: Fallen Kingdom olarak adlandırılan filmin başrollerinde Chris Pratt ve Bryce Dallas Howard yer alıyor. Onlara Jeff Goldblum, Toby Jones, Justice Smith, Rafe Spall, Ted Levine, Daniella Pineda, Geraldine Chaplin ile James Cromwell gibi isimler de eşlik ediyor. Jurassic Park filmlerinde olduğu gib yine aksiyon dolu sahneleri izleyicilerle buluşturmaya hazırlanan filmin konusunu sizlere aktaralım.

Jurassic World: Fallen Kingdom filminin konusu

İlk filmden birkaç yıl sonrasını konu alan Jurassic World: Fallen Kingdom’da dinozor eğitmeni Owen ile parkın eski müdürü Claire imkansız görünen bir görev için bir araya geliyor. Isla Nublar Adası’nda sıkışıp kalan dinazorları kurtarmaları gerekiyor. Volkanik dağ patlamaya giderek yaklaşırken zamana karşı mücadele vermeleri gerekiyor. Hem dinazorları kurtarmaları hem de hayatta kalmaları ise oldukça zor görünüyor. Yapımcılık koltuğunda Steven Spielberg’ün yer aldığı filmin yeni fragmanını haberin girişinde izleyebilirsiniz. Yeni Jurassic World, 22 Haziran 2018’de vizyona girecek.