reklamı kapat

POPÜLER

Görevimiz Tehlike 6

Tom Cruise’un hayrete düşürdüğü Görevimiz Tehlike 6 fragmanı [Video]

Aksiyon filmlerinin vazgeçilmez ismi Tom Cruise bu unvanı nasıl hak ettiğini ortaya koyan bir filmle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Görevimiz Tehlike serisi Mission Impossible Fallout ile tam gaz devam ediyor. Heyecan uyandıran bu filmin ilk fragmanı Super Bowl 2018 vesilesiyle ortaya çıktı. Çekimleri uzun süredir devam eden bu filme dair ilk detaylar geçtiğimiz hafta ortaya çıkmıştı. Mission Impossible Fallout ismi duyurulmuş ve oyuncu kadrosunda yer alan isimler resmen onaylanmıştı. Başroldeki isim bir kez daha değişmiyor. Ethan Hunt karakterine Tom Cruise hayat veriyor. Alec Baldwin, Simon Pegg, Ving Rhames, Rebecca Ferguson, Michelle Monaghan, Henry Cavill, Angela Bassett ve Vanessa Kirby gibi isimler eşlik ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Aksiyona hazır olun!

Aslına bakarsanız fragman ağzımıza bir parmak bal çalmaktan öteye gitmiyor. Hikayeye dair hala net bir bilgimiz yok ancak bolca aksiyon ve kovalamacaya şahit olacağız gibi görünüyor. Tom Cruise çok tehlikeli sahnelerin çekimini bizzat gerçekleştirerek takdir topluyor. Üstelik başarılı ismin Görevimiz Tehlike 6 setinde ayağını kırdığı an da fragmanda yer alıyor. Asıl dikkat çeken ise Ethan Hunt’ın hareket halindeki helikoptere tırmandığı an oluyor.

Aksiyon sahneleriyle nefes kesmeye hazırlanan Görevimiz Tehlike 6, 27 Temmuz‘da gösterime başlayacak.