reklamı kapat

POPÜLER

Görevimiz Tehlike

Tom Cruise’dan şaşırtan Görevimiz Tehlike müjdesi

Beyaz perdenin sınır tanımayan aksiyon dolu serisi Görevimiz Tehlike yakın gelecekte de karşımıza çıkmayı sürdürecek gibi görünüyor. Tom Cruise’un açıklaması iki yeni filme birden işaret ediyor.

Tom Cruise’un rol aldığı Görevimiz Tehlike serisi uzun yıllardır devam ediyor. Her yeni filmle birlikte aksiyonun çıtası biraz daha yükseliyor. Ekibe katılan yıldız isimler de cabası. Mission Impossible Fallout veya Türkçe ismiyle Görevimiz Tehlike Yansımalar vizyona giren son film oldu. Christopher McQuarrie‘nin yönettiği film elde ettiği gişe hasılatıyla yüzleri güldürmeyi başardı. Bu sebeple devam filminin geleceğini tahmin etmek hiç zor olmamıştı. Buna rağmen serinin başrolünü üstlenen Tom Cruise yaptığı açıklamayla hayranları şaşırtmayı başardı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Önce Christopher McQuarrie “Görevlerimiz Kabul Edildi” yazarak yeni filmin geleceğini müjdeledi. Ardından Tom Cruise kendi Twitter hesabı üzerinden bir değil, iki devam filminin geleceğini resmen duyurdu. Üstelik filmlerin vizyon tarihi de kısmen belli diyebiliriz. Öncelikle yeni iki filmin arka arkaya çekilmesine şahit olacağız. Görevimiz Tehlike 7 filmi 2021 yazında gelecek. 2022‘de ise sekizinci filmi seyredeceğiz. Henüz bu maceraların tam ismi belli değil fakat bu hızla onları öğrenmemiz de uzun sürmeyecek gibi görünüyor.

İlginizi çekebilir

Mission Impossible Fallout fragmanı