reklamı kapat

POPÜLER

Görevimiz Tehlike 7

Görevimiz Tehlike 7 gelecek mi?

Başrolünde Tom Cruise‘un yer aldığı Görevimiz Tehlike serisi seneler önce başlamasına büyük ilgi görmeyi sürdürüyor. Önümüzdeki aylarda da altıncı filmiyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Peki Görevimiz Tehlike 7 gelecek mi dersiniz?

12 sene önce beyaz perde macerasına başlayan Görevimiz Tehlike günümüzde de tam gaz devam ediyor. Yakında izleyeceğimiz Mission Impossible Fallout giderek gündemi meşgul etmeye başladı bile. Asıl merak edilen soru ise yedinci film gelecek mi? Görevimiz Tehlike 6’nın oyuncu kadrosunda yer alan Simon Pegg, CinePOP’un kendisiyle gerçekleştirdiği röportajda konuştu. Ona serini devam edip etmeyeceği de soruldu. Sevilen oyuncu da net bir cevap vermemekle birlikte fazlasıyla umutlu sözler sarf etti. Serinin her filmle birlikte çıkış yapmayı sürdürdüğünü ve kesinlikle yavaşlama emaresi göstermediğini ifade etti. Bu yüzden çılgınca şeyler yapmaya devam edeceklerine inandığını dile getirdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kısacası maalesef Görevimiz Tehlike 7‘nin gelip gelmeyeceğine dair henüz net bir yanıt yok. Fakat Simon Pegg fazlasıyla haklı. Görevimiz Tehlike 6 fragmanlarıyla bile büyük heyecan yaratmayı başarmıştı. Yani gişede iyi bir başarı elde edeceği neredeyse garanti. Eğer gişedeki kazanç beklentilerin üstüne çıkarsa devam filmi gelmemesi için hiçbir neden kalmayacak.

İlginizi çekebilir

Görevimiz Tehlike 6 fragmanı