reklamı kapat

POPÜLER

Henry Cavill Görevimiz Tehlike 6

Görevimiz Tehlike 6’da Henry Cavill’ın sakal gizemi

İngiliz oyuncu Henry Cavill son zamanlarda sakal veya bıyık gibi garip detaylarla gündeme geliyor. Hatırlarsanız bıyık meselesi Justice League döneminde sorun olmuştu. Şimdi Görevimiz Tehlike 6‘nın fragmanında gizemli bir görüntü fark edildi.

Advertisement

Önce kısaca özetleyelim, Henry Cavill yakın dönemde Justice League ve Görevimiz Tehlike 6 filmlerinde rol aldı. Görevimiz Tehlike’nin çekimleri devam ederken Justice League‘in bazı sahnelerinin elden geçirilmesi gerektiği ortaya çıktı. Henry Cavill yeniden çekimler için geri döndü fakat bıyığını kesme şansı olmadı. Paramount Pictures müsade etmeyince Warner Bros. onun bıyığını CGI ile kapatmaya çalıştı. Ortaya korkunç bir sonuç çıktığını söylememize gerek bile yok. Daha sonra oyuncunun sadece suratıyla değil, elleriyle de oynandığı anlaşıldı. Bu olay giderek büyürken şimdi Görevimiz Tehlike 6’nın fragmanındaki garip durum göze çarptı.

Yukarıdaki GIF’e biraz dikkatli bakan bir Twitter kullanıcısı Henry Cavill’ın sakallarının birkaç saniye içinde uzadığını fark etti. Onun bu paylaşımı ise kısa süre içinde büyük ilgi gördü. İnternette hızla yayılmaya başladı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kısacası Henry Cavill’ın başı sakal, bıyık gibi sebeplerden ağrımaya devam edecek gibi görünüyor. Görevimiz Tehlike 6 fragmanındaki bu gizemli durumun sebebi optik illüzyon gibi görünüyor. Bakalım Paramount Pictures’tan bir açıklama gelecek mi?

İlginizi çekebilir

Görevimiz Tehlike 6 fragmanı