reklamı kapat

POPÜLER

Görevimiz Tehlike 6

Görevimiz Tehlike 6’da Tom Cruise ve Henry Cavill’ın tanıştığı sahne [Video]

Çıkan ilk incelemelerde adından övgüyle bahsettiren Görevimiz Tehlike 6‘dan yeni bir sahne daha gün yüzüne çıktı. Bu sahnede Tom Cruise‘un canlandırdığı Ethan Hunt ve Henry Cavill‘ın hayat verdiği August Walker ilk kez tanışıyor.

Öncelikle kısaca filme dair bildiklerimizi özetlemeye çalışalım. Görevimiz Tehlike serisinde imkansız işlere imza atan Ethan Hunt‘un maceraları devam ediyor. Hunt kendisine verilen bir görevi iyi niyeti sebebiyle istenen şekilde tamamlamıyor. Fakat ekip arkadaşlarının ölmesine engel oluyor. Onun görevi başaramaması uluslararası alanda büyük bir sıkıntıya dönüşüyor. Duruma CIA müdahale etmeye karar veriyor. Böylece Ethan Hunt ekibiyle birlikte hem zamana hem de diğerlerine karşı bir mücadele vermeye başlıyor. Paylaşılan yeni sahnede de IMF ve CIA’in karşı karşıya gelmesine şahit oluyoruz. Ethan film boyunca sık sık karşılaşacağı August Walker ilk kez tanışıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hikayemizin ana kahramanına hayat veren Tom Cruise altıncı filmde de geri dönüyor. Buna macerada ona Alec Baldwin, Simon Pegg, Ving Rhames, Rebecca Ferguson, Michelle Monaghan, Henry Cavill, Angela Bassett ve Vanessa Kirby gibi ünlü isimler de eşlik ediyor. Merak uyandırmayı başaran Görevimiz Tehlike 6 filmi 27 Temmuz‘da vizyona girecek. Bahsi geçen sahneyi haberimizin girişinde bulabilirsiniz.