reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mijia Quartz Watch
Xiaomi Mijia Quartz Watch

Xiaomi’den klasik tasarımı akıllı özelliklerle birleştiren bütçe dostu saat

Çin’in parlayan yıldızı Xiaomi, bugün Mijia markası altında geliştirdiği yeni akıllı saat modelini duyurdu. Klasik tasarımı akıllı özelliklerle birleştiren saat, Mijia Quartz Watch ismine sahip. İşte detaylar;

Advertisement

Xiaomi ürün gamı en büyük teknoloji şirketlerinden birisi. Pilav makinesi dahi üreten firma, bu ürün gamını farklı markalara bölmeyi oldukça seviyor. Burada karşımıza çıkan Mijia Quartz Watch, klasik saat seven ancak akıllı özelliklere ihtiyaç duyanlar için harika duruyor. Üç farklı renk seçeneğiyle hazırlanan saat, görebileceğiniz üzere çok standart görünüyor. Gövdesi 30 metre derine kadar su geçirmez olan ve gücünü CR2430 pilden alan saat, akıllı telefonlarla Bluetooth 4.0 üzerinden iletişim kuruyor. Bünyesinde yer alan ikinci kadranda atılan adımı gösteren Mijia Quartz Watch, telefon bildirimlerini de kişiye iletebiliyor. Tüm ayarları akıllı telefon uygulamasından (Mi Fit) yapılan ürün, kendisini otomatik olarak ayarlayabiliyor. Alarma özelliği de unutulmayan ürün, oldukça minimalist çizgileriyle dikkatleri üzerine çekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mijia Quartz Watch

“Xiaomi Mijia Quartz Watch”

Akıllı saatin en güzel yanlarından biri tam anlamıyla fiyatı. 17 Temmuz tarihinde Çin’de satışa çıkacak saat, sadece 52 dolar fiyat etiketine sahip. Kısa süre içerisinde aracı firmalar aracılığıyla global pazara da açılması beklenen ürün, oldukça popüler olacak izlenimi yaratıyor.

İlgili Video

Son dönemdeki en ilginç akıllı saat