reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi MIJIA Display Hanging Lamp

Xiaomi’den çok uygun fiyatlı monitör lambası

Xiaomi, ürün gamına yeni bir ürün daha ekledi. Çok uygun fiyatıyla dikkat çeken bu ürün bir monitör lambası. İşte detaylar;

Xiaomi’nin yeni ürünü direkt olarak MIJIA Display Hanging Lamp olarak geçiyor. Bu ürün tam olarak düşük ışıkta çalışmayı kolaylaştırmak için tasarlanmış. Monitörlerin üstüne takılan ve direk aşağıya doğru bakan bu ışık, özel tasarımı ve hareketli kafası sayesinde ekran üstünde parlama oluşturmadan masanızı ya da klavyenizi aydınlatmanıza imkan tanıyor. Işığın tasarımı gözünü de rahatsız etmiyor. Kısıtlı alana sahip kullanıcılar için çok güzel olan bu evrensel uyumluluğa sahip ürün, pazarda ilk defa karşımıza çıkmadı. Dünyaca ünlü BenQ’nun uzun zamandır buradan ulaşabileceğiniz tam 129 euro’luk benzer bir aydınlatma ürünü bulunuyor. Çin’de satışa sunulan Xiaomi MIJIA Display Hanging Lamp içinse kişilerin sadece 24 dolar vermesi yeterli oluyor. USB-C üstünden bilgisayarlara bağlanabilen ürün, bir kablosuz kumanda ile geliyor olmasıyla da sevindiriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi kısa süre önce MIJIA markasının adını değiştirdi

Birçok akıllı ev ürününün arkasında yer alan Xiaomi’nin alt markalarından MIJIA, artık yoluna Xiaomi Smart Life olarak devam edecek. Hem Xiaomi’yle bağlantı kuran hem de global pazara hitap eden yeni marka, çok mantıklı bir seçim olarak görünüyor. Xiaomi’nin Türkiye’de de çok popüler olan akıllı ürünlerine “akıllı hayat” ismi gerçekten akıllıca dururken, Xiaomi’nin isimsel açıdan kafa karışıklığını bitirmesi de güzel duruyor.

İlginizi Çekebilir

Gimbal kameralı akıllı telefon modeli ile tanışın