reklamı kapat

POPÜLER

HUBLOT BIG BANG e akıllı saat
HUBLOT BIG BANG e akıllı saat

Fiyatı nefes kesen akıllı saat: Hublot Big Bang e [Galeri]

Akıllı saat pazarına dikkat çeken bir model daha eklendi. Bu sefer karşımıza saat konusunda önemli isimlerden Hublot ve Big Bang e modeli çıktı.

Biliyorsunuz lüks akıllı saat pazarı halen yerinde duruyor. Bu ürünlere halen ciddi talep olduğu aktarılıyor. İşte bu pazarın en yenisi Hublot Big Bang e, tasarım kişiden kişiye değişiyor olmasına rağmen oldukça şık görünüyor. Sürpriz olmadığı üzere yuvarlak gövde formunu benimseyen ürün, aktarıldığı kadarıyla titanyum ya da siyah seramik kasada alınabiliyor. Yine sürpriz olmadığı üzere yüksek çözünürlüklü dokunmatik AMOLED ekranını çizilmeye karşı oldukça dayanıklı safir kristal cam ile koruyan saat, Android temelli Google’ın Wear OS işletim sistemi üzerine kuruluyor. Bu açıdan standart bir akıllı saatten beklenen her özelliği kullanıcısına sunan Big Bang e, 300 mAh bir pile sahip ve gücünü Snapdragon Wear 3100 işlemci ile 1 GB RAM’den alıyor. Dahili depolaması 8 GB olan saat, GPS ya da NFC taşımıyor. Aktif kullanımda sadece bir günü çıkarabildiği aktarılan model, yan tarafında tek bir fiziksel kontrolcü barındırıyor. Saatin farklı renklerde tasarıma uygun saat arayüzleri ve kayış seçenekleri ile geldiğini de belirtmek gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Şık akıllı saat Hublot Big Bang e oldukça pahalı

Henüz ne zaman raflardaki yerini alacağı aktarılmayan saat, tam 5.200 dolar fiyat etiketine sahip. Bu fiyat akıllı saat dünyası için yüksek ama normal lüks saat dünyası için çok ama çok ucuz sayılabiliyor. Biliyorsunuz pazarda milyon dolarlık fiyatları olan analog saatler bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

Ateş ölçebilen akıllı telefon modeli