reklamı kapat

POPÜLER

Hublot’nun fiyatıyla dudak uçuklatan lüks akıllı saati yolda

Tag Heuer’in akıllı saat endüstrisinde başarılı olması diğer saat üreticilerini de harekete geçirdi. Lüks akıllı saatin öncüsü olan Tag Heuer’in ardından şimdi de Hublot akıllı saat piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Bloomberg’in aktardığı bilgiye göre Hublot, akıllı saatle ilgili çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Baselworld ticaret fuarında Hublot, ilk lüks akıllı saatini bu hafta tanıtacağını açıkladı. Giyilebilir cihazın adı henüz açıklanmasa da LVMH’nin saat şefi Jean-Claude Biver, saatin 5.200 dolardan satılacağını belirtti. Görünüşe göre, şirketin akıllı saati sadece FIFA Dünya Kupası futbol turnuvasıyla ilişkili olacağı için bu yıl satın alınabilir. Şirketin akıllı saatinin diğer akıllı saatlerden (yüksek fiyatın yanı sıra) ayıracak özelliklerden birinin, kullanıcıları maçlarla ilgili uyarması olacağı belirtiliyor. Şirketin sahibi LVMH, yaklaşan ürününün “20 yıl içinde bir koleksiyon saati” olacağını umuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hublot’nun lüks akıllı saati çok yakında tanıtılacak

Hublot, akıllı fiyatın üretimini yüksek fiyatı haklı çıkarmak için belirli bir sayıyla sınırlayacağından bunun olması muhtemeldir.