reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Oppo Reno4 Pro

Resmi basın görselleriyle karşınızda OPPO Reno4 Pro [Galeri]

Sık sık gündeme gelen merak beklenen yeni akıllı telefon modellerinden OPPO Reno4 Pro, bu sefer resmi basın görselleriyle karşımızda.

OPPO Reno4 Pro ve aynı zamanda normal Reno4 ile resmi olarak 5 Haziran tarihinde tanışıyoruz. Reno3 ailesinin Türkiye’ye gelmesi nedeniyle ileride Türkiye’de de satılacağını düşündüğümüz telefonlardan OPPO Reno4 Pro, sayfadaki basın görselleriyle kendisini bir kez daha göstermiş durumda. Kavisli kenarları ve ince çerçeveleriyle oldukça modern görünen telefon, bu görsellerde sunulacak iki rengiyle karşımıza çıkıyor. En çok arkasındaki büyük lenslere sahip kamera modülü ve “Reno Glow” yazısı dikkat çeken orta üst seviye akıllı telefon, ön kamerayı ufak bir ekran deliğinde taşıyor ve bu açıdan etkileyici bir tam ekran deneyimi getiriyor. Bu ekranda 120 Hz değil 90 Hz yenileme hızı sunuluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OPPO Reno4 ve Reno4 Pro için teknik detaylar şöyle

Baktığımız zaman Reno4’un arkasında 48 megapiksel ana + 8 megapiksel telefoto + 2 megapiksel siyah/beyaz + lazer otomatik netleme modülü bir araya geliyor. Reno4 Pro’da ise 48 megapiksel OIS ana + 12 megapiksel “gece video” kamerası + 13 megapiksel telefoto + lazer otomatik netleme modülü kullanılıyor. Normal Reno4 modelinde ekrana entegre çiftli selfie kamerası yer alıyor. Burada 32 megapiksel + 2 megapiksel kameralar bir araya geliyor. Reno4 Pro’da ise tek bir 32 megapiksel kamera bizleri karşılıyor. Ortak olarak güçlerini Snapdragon 765G işlemciden alan telefonlarda, 8 GB / 12 GB (Pro’ya özel) RAM + 128 GB / 256 GB depolama seçenekleri sunuluyor. OPPO Reno4 Pro’ya 6,55 inç 3D kavisli ekran, Reno4’e ise 6,43 inç 2D kavisli ekran yerleştiren firma,  her iki modeline de kablo üstünden 65W hızlı şarj destekli 4.000 mAh pil koymuş durunda.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi’nin yeni arayüz yapısı ile tanışın