reklamı kapat

POPÜLER

OPPO Reno4 serisi OPPO Reno5

OPPO Reno5 serisi geliyor; işte ilk bilgiler ve görseller

OPPO Reno4 serisi sonrasında sıra OPPO Reno5 serisine geldi. Modeller çok yakında geliyor çünkü resmi kayıtlar kendisini göstermeye başladı.

Türkiye pazarında aktif olarak yer alan firmalardan OPPO, hem telefon hem de aksesuar tarafında ürün gamını büyütmeye devam ediyor. Firmanın mobil taraftaki son çözümleri ise OPPO Reno5 serisi olacak. Çok yakında lanse edilecek gibi görünen telefonlardan ana model Reno5, ortaya çıktığı kadarıyla aşağıdaki tasarımı benimsiyor. 65W hızlı şarj desteğine sahip olacağı aktarılan telefon, dört farklı renkte geliyor ve 6,43 inç Full HD+ 60 Hz OLED ekran üzerine kuruluyor. Gücünü yüksek ihtimalle Snapdragon 765G işlemciden alan Reno5, 4.300 mAh kapasitesinde bir pil taşıyor gibi görünüyor. Önünde 32 megapiksel kamera yer alan telefon, arkasında 64 megapiksel + 8 megapiksel + 2 megapiksel + 2 megapiksel kameraları taşıyor bilgisi geliyor. Modelin kutusundan Android 11 + ColorOS 11 ile çıkacağı aktarılıyor ve parmak izi sensörü ekrana entegre ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OPPO Reno4 serisi kısa süre Türkiye’de satışa sunuldu

Firmanın Türkiye pazarına getirdi son modeller hatırlarsınız OPPO Reno4 Pro, Reno4 ve Reno4 Lite olmuştu. Modellerin fiyatları Reno4 Lite için 3.599 TL, Reno 4 Pro için 6.999 TL, Reno4 içinse 4.799 TL şeklinde karşımıza çıkmıştı.

İlginizi Çekebilir

Karşınızda uçabilen güvenlik kamerası, evet uçabilen!