reklamı kapat

POPÜLER

OPPO Reno4 Lite

OPPO Reno4 Lite

OPPO Reno4 Pro

OPPO Reno4 Pro

OPPO Reno4

OPPO Reno4

OPPO Reno4 serisi için Türkiye fiyatları açıklandı

Tanıtımları üzerinden çok uzun bir süre geçen OPPO Reno4 serisi için ilk müjde sonrasında resmi fiyatlar da açıklandı.

Türkiye pazarında aktif olarak yer alan firmalardan OPPO, daha önce de söylediğimiz gibi hem telefon hem de aksesuar tarafında ürün gamını büyütmeye devam ediyor. Firmanın Türkiye pazarına getireceği son modeller ise OPPO Reno4 Pro, Reno4 ve Reno4 Lite olacak. Yeni cihazlar hakkında OPPO Türkiye Genel Müdürü Weijian Zhou, şunları söylüyor: “Reno4 Serisi’nin bu yaşam dolu deneyimini Türkiye’de kullanıcılara sunmaktan heyecan duyuyoruz. Reno4 Serisi’nde bulunan cihazlar kullanıcıların tüm yaratıcılığını ortaya çıkartıyor ve geniş bir yelpazede sunulan yenilikçi özellikleriyle onlara keyifli anlar yaşatıyor. Kullanıcıyı merkeze koyan teknolojisi ve yaşattığı kusursuz deneyim ile OPPO’nun DNA’sı yeni Reno4 Serisi’ne mükemmel bir şekilde yansıyor.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OPPO’ya göre endüstriyel tasarımın geleceğinde tüketicilere kullanımı kolay, dışı minimal içi ise performansı azami düzeye çıkarmak üzere olabildiğince gelişmiş ürünler sunmak var. OPPO da Reno4 Serisi’ni bu yaklaşımla tüketicilerin karşısına çıkardıklarını aktarıyor. Reno4 Serisi’nde her boşluktan azami ölçüde yararlanıldığı, işlevsellik ve estetik arasında mükemmel bir denge kurulduğu söyleniyor.

OPPO Reno4 serisi için resmi olarak açıklanan teknik detaylar, renk seçenekleri ve Türkiye fiyatları ise şöyle:

Elbette resmi garantili fiyatlara baktığımız zaman Reno4 Lite: 3.599 TL / Reno 4 Pro: 6.999 TL / Reno4: 4.799 TL etiketleri bizleri bekliyor.

İlginizi Çekebilir

Karşınızda uçabilen güvenlik kamerası, evet uçabilen!