reklamı kapat

POPÜLER

OPPO Reno4 serisi OPPO Reno5

Üç modelle geliyor; OPPO Reno4 serisi için Türkiye müjdesi

Tanıtımları üzerinden çok uzun bir süre geçen OPPO Reno4 serisi, sonunda Türkiye pazarına da giriş yapıyor. İşte detaylar;

Advertisement

Türkiye pazarında aktif olarak yer alan firmalardan OPPO, ürün gamını büyütmeye devam ediyor. Firmanın Türkiye pazarına getireceği son modeller ise resmi olarak yapılan açıklamaya göre OPPO Reno4 Pro, Reno4 ve Reno4 Lite olacak. Reno3 ailesini de Türkiye pazarına getiren OPPO, şık tasarımlı Reno4’leri geride bırakmayarak sevindiriyor. OPPO Türkiye’nin açıklamasına göre bilinen tüm ortak özelliklere sahip olan bu üç üründen her biri aynı zamanda kendi avantajlarını da sunuyor. Firma “Kolay bir kullanıcı deneyimi sunan bir cep telefonu arıyorsanız, 90 Hz yenileme hızına sahip, sınırsız ekranıyla Reno4 Pro, görsel duyularınızı ve dokunsal algınızı heyecanlandıracak. 65W SuperVOOC 2.0 hızlı teknolojisiyle birlikte gelen Reno4 Pro’yu sadece 36 dakikada %100 şarj edebilecek, 5 dakikalık şarjla YouTube’da 4 saate kadar video izleyebileceksiniz.” diyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OPPO Türkiye ayrıca “Reno4 Serisi’nde, portre fotoğrafçılığınızı ve video çekimlerinizi bir üst düzeye çıkartan bir dizi yaratıcı kamera özelliği bulunuyor. Yenilikçi kamera özellikleri sayesinde Reno4 Serisi tek çekimde bile herkesin ‘canlı gibi’ fotoğraf çekmesini mümkün kılıyor. Portföye yeni katılan Reno4 Lite modeli sosyal medyada fark yaratmak isteyenler için mükemmel bir portre telefonu olarak dikkat çekiyor. Modelin yenilikçi görüntüleme teknolojisiyle sizi kameranın önünde canlandıran yaratıcı portreleri kolayca çekebileceksiniz.” açıklamasında bulunuyor.

OPPO Reno4 serisi için Türkiye fiyatı henüz açıklanmadı

Ancak satışın ekim ayı içerisinde olacağı resmi olarak açıklanan detaylar arasında.

İlginizi Çekebilir

Karşınızda uçabilen güvenlik kamerası, evet uçabilen!