reklamı kapat

POPÜLER

Ninebot Air T15 elektrikli scooter hafifliği ile öne çıkıyor

Segway Ninebot’un elektrikli scooter modeli satışa çıktı; işte fiyatı [Video]

Segway Ninebot imzalı Air T15 elektrikli scooter sonunda satışa sunuldu. İşte model hakkında fiyat dahil bilinmesi gerekenler;

Segway Ninebot imzalı elektrikli scooter modeli Air T15, geçtiğimiz haftalarda satışa çıkıyor haberleriyle gündeme gelmişti. Fütüristik çizgisiyle dikkat çeken bir scooter olarak ses getiren ürün, kısa süre önce satışa çıktı. Direkt olarak burada satışa açılan ürün, 569 dolar fiyat etiketine sahip. Şimdilik sadece Kanada ve ABD merkezli olarak elde edilebilen ancak Kickstarter projesi bittikten sonra global satışı da başlayacak denilen ürün, modern yapısıyla dikkat çekmeyi biliyor. Toplam ağırlığı 10,5 kg olan ve katlanabilir yapısıyla taşıması kolay olan elektrikli scooter, IPX5 sertifikası taşıyor yani sudan kolay kolay etkilenmiyor. 300 watt motor üstüne kurulan ve hızını zemine göre sabit tutabilen Air T15, saatte 20 km hıza çıkabiliyor ve tek şarjla 12 km yol yapabiliyor. Modeldeki 144 Wh pilin yeniden doldurulması ise 3,5 saat kadar sürüyor. Fren yapıldığı zaman oluşan enerjiyi pile geri aktarabilen scooter, gidonuna entegre edilmiş gerçekten şık bir ekran taşıyor. Yerleşik aydınlatma sistemi etkileyici görüntüsünü pekiştiren kişisel ulaşım aracı, 100 kg taşıma kapasitesine sahip.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ninebot Air T15 elektrikli scooter Türkiye’de de satılacaktır

Ancak bunun için henüz bir tarih elimizde yer almıyor. Hemen yukarıda dikey stant ünitesinin yer aldığı kutu içeriğini de görebileceğiniz ürün için yayımlanan resmi tanıtım videosunu sayfanın en üstünde izleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Bu da firmanın elektrikli yarış motosikleti