reklamı kapat

POPÜLER

OPPO Reno4 Pro

OPPO Reno4 serisinden “siyah beyaz” yeni görseller [Galeri]

 - Güncelleme: 31 Mayıs 2020 12:36

Türkiye’de satılan OPPO Reno3 ile Reno3 Pro modellerinin üstüne yolda olan telefonlar OPPO Reno4 ve Reno4 Pro için yeni görseller geldi.

OPPO Reno4 ve Reno4 Pro ile resmi olarak 5 Haziran tarihinde tanışıyoruz. Yani çok yakında karşımızda olacak telefonlar, aslında tasarım konusunda sürpriz taşımıyor. Ancak yine de yeni görseller gelmeyi sürdürüyor. Bu sefer üstte yer alan Reno4 Pro için yayımlanan görseller karşımızda. Burada telefonu siyah ve beyaz renklerde görüyoruz. Kişiden kişiye değişmesine rağmen beyaz rengi oldukça şık duran telefon, arkasında gerçekten büyük lenslere sahip kamera sistemi barındırıyor. Teknik olarak baktığımız zaman Reno4’un arkasında 48 megapiksel ana + 8 megapiksel telefoto + 2 megapiksel siyah/beyaz + lazer otomatik netleme modülü bir araya geliyor. Reno4 Pro’da ise 48 megapiksel OIS ana + 12 megapiksel “gece video” kamerası + 13 megapiksel telefoto + lazer otomatik netleme modülü kullanılıyor. Ortak olarak güçlerini Snapdragon 765G işlemciden alan telefonlarda, 8 GB / 12 GB (Pro’ya özel) RAM + 128 GB / 256 GB depolama seçenekleri sunuluyor. OPPO Reno4 Pro’ya 6,55 inç 3D kavisli ekran, Reno4’e ise 6,43 inç 2D kavisli ekran yerleştiren firma,  her iki modeline de kablo üstünden 65W hızlı şarj destekli 4.000 mAh pil koymuş durunda. Telefonların önünde ise 32 megapiksel selfie kamerası yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OPPO Reno4 ve Reno4 Pro kaça satılacak?

Modellerin fiyatları halen netleşmiş değil. Ancak daha önce de söylediğimiz gibi 5G destekli telefonların fiyat konusunda iddialı olması bekleniyor. Modellerin Türkiye satışının ise çok ciddi zaman alacağı düşünülüyor. Firma Türkiye’de bu konuda yavaş kalıyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi’nin yeni arayüz yapısı ile tanışın