reklamı kapat

POPÜLER

Powerbeats Pro‌ kablosuz kulaklık

Apple Powerbeats Pro kablosuz kulaklık için yeni versiyonlar geldi

Apple imzalı Powerbeats Pro kablosuz kulaklık modelinin geçtiğimiz hafta sızdırılan yeni versiyonları sonunda tanıtıldı.

Kablosuz şarj yeteneğine sahip yeni AirPods’tan hemen sonra lanse edilen kablosuz kulaklık modeli Apple Powerbeats Pro, biliyorsunuz Türkiye’de şu an dört farklı renk seçeneğiyle resmi olarak 1.999 TL fiyat etiketiyle satılıyor. Bu açıdan herkese hitap etmeyen kulaklık, kısa süre önce beklenen dört farklı yeni renk seçeneğine kavuştu. Model için yeni eklenen renk seçenekleri sayfada da görebileceğiniz açık mavi, yeşil, pembe ve turuncu olarak karşımıza çıkıyor. 9 Haziran tarihinde elde edilebilecek olduklarından henüz Türkiye mağazasına giriş yapmayan modeller, ilginç olarak yine sadece siyah renkte bir şarj özellikli hazne ile geliyor. Apple nedense Powerbeats Pro‘nun haznesinde farklı bir renk seçeneği sunmuyor. Yeni renk seçeneklerinde herhangi bir fiyat farkı ise tahmin edebileceğiniz üzere bulunmuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple Beats Powerbeats Pro kablosuz kulaklık için bilinmesi gerekenler

Dikkat çeken kulaklık hatırlamak adına normalde dört farklı renk seçeneğiyle geliyor. Burada krem, yosun, deniz ve siyah renkler sunuluyor. Daha çok sporculara özel olarak hazırlanan model, kulak içi formunda olduğundan iyi bir ses yalıtımı getiriyor. Kulak etrafına geçecek şekilde hazırlandığı için spor yaparken düşmesi imkansız görünen kulaklık, AirPods gibi şarj yetenekli bir hazneye sahip. Tahmin edebileceğiniz üzere tere / suya karşı dayanıklı olan Beats Powerbeats Pro kablosuz kulaklık, Apple’a göre güçlü ancak dengeli bir ses kalitesi sunuyor.

İlgili Video

İLGİLİ HABERLER