reklamı kapat

POPÜLER

Apple Powerbeats 4 kablosuz kulaklık Apple Beats MediaTek
Apple Powerbeats 4 kablosuz kulaklık

Yeni Apple Powerbeats kablosuz kulaklık Türkiye’de satışta, işte fiyatı

Günlerdir gündemde olan yeni Apple Powerbeats kablosuz kulaklık modeli Türkiye’de satışa sunuldu. İşte modelin Türkiye fiyatı.

Yeni Apple Powerbeats geçtiğimiz gün lanse edilen firmanın en yeni kablosuz kulaklık modeli olarak Türkiye’deki kullanıcılarla da buluşmaya başladı. Koyulan 1.199 TL fiyat etiketiyle burada satışa sunulan model, kırmızı, siyah ve beyaz olmak üzere üç farklı renk seçeneğine sahip. Özellikle sporculara hitap eden kulaklık, kısaca hatırlamak adına tamamen kablosuz bağlantı kuruyor ancak iki kulaklığı bir arada tutan bir boyun askısına sahip. Kulak içi formunda tasarlanan, bünyesinde Apple H1 çip yer alan ve böylelikle “Hey Siri”  komutu ile firmanın cihazlarıyla hızlı eşleşme desteği sunan kulaklık, telefon görüşmesi için de görev yapabiliyor. Yerini aldığı modelin 12 saatlik pil ömrünü 15 saat seviyesine çıkarmasıyla sevindiren kulaklık, IPX4 sertifikasını da taşıyor. Tere karşı dayanıklı olan ve spor odaklı tasarlanan yeni Apple Powerbeats, firmanın yeni AirPods Pro’su gibi bir gürültü engelleme özelliğine sahip değil. Ancak kulak içi yapı nedeniyle yalıtımın yüksek olduğu aktarılıyor. Kulaklık Lightning portu üzerinden şarj ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni Apple Powerbeats kablosuz kulaklık dikkat çekti

Türkiye’de stoklara giriş yapan modelin kutusundan kısa bir Lightning kablosu ve taşıma kılıf çıkıyor. Bu ürün için şarj özellikli bir hazne sunulmuyor.

İlginizi Çekebilir

OPPO’nun ilk akıllı saati