reklamı kapat

POPÜLER

Apple Powerbeats 4 kablosuz kulaklık

Apple Powerbeats 4 kablosuz kulaklık için çok sürpriz gelişme

Günlerdir gündemde olan Apple Powerbeats 4 kablosuz kulaklık modeli için gerçekten firma tarafında daha önce görmediğimiz çok ilginç bir gelişme yaşandı.

Apple Powerbeats 4 kablosuz kulaklık modeli hatırlarsınız geçtiğimiz günlerde WinFuture tarafından sızdırılmıştı. İşte bu merak edilen yeni ürün, ilginç olarak daha Apple daha tanıtmadan ABD’de satışa sunuldu. Bir Walmart mağazasında üç farklı seçeneğiyle raflardaki yerini alan model, şirket tarafında daha önce görülmemiş bir durumla karşı karşıya kaldı. Görebileceğiniz gibi, “kırmızı, beyaz ve siyah” olmak üzere üç farklı renkte hazırlanan ve tamamen kablosuz olmasına rağmen iki kulaklığı bir arada tutan bir boyun askısıyla gelen kulaklık, kulak içi formunda tasarlanmış. Bünyesinde Apple H1 çip yer alan ve bu sayede “Hey Siri”  komutuna destek veren kablosuz kulaklık, telefon görüşmesi için de görev yapıyor. Daha önce 200 dolardan daha ucuza satılma ihtimali yok denilen ancak Walmart’ta 149 dolardan listelenen Powerbeats 4, özellikle spor yapan aktif kişilere hitap ediyor. Bu açıdan kulaklığın tere karşı da oldukça dayanıklı olduğunu söyleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple Powerbeats 4 kablosuz kulaklık çok yakında lanse edilecektir

Bu arada firmadan yeni kulaklık daha geliyor. Bu kulaklığın direkt olarak Apple markasını taşıyacağı ve kafa üstü formunda olacağı aktarılıyor. Pazara AirPods X olarak çıkabileceği aktarılan bu modelin, çok ama çok yüksek gürültü engelleme yapması bekleniyor. iOS 14 kodlarında simgesi çıkan ürün, iPhone 12’ler ile beraber tanıtılabilir deniyor.

İlginizi Çekebilir

OPPO’nun ilk akıllı saati