reklamı kapat

POPÜLER

Apple kablosuz kulaklık
Apple kablosuz kulaklık

iOS 14 kodlarında bulunan Apple imzalı yeni kablosuz kulaklık

Powerbeats 4 kablosuz kulaklık sonrasında Apple imzalı bir diğer kulaklık daha ortaya çıkmış durumda. Model iOS 14 kodlarında kendisini gösterdi.

Apple, biliyorsunuz uzun süredir kendi markasını taşıyan bir kafa üstü kulaklık tasarlıyor haberiyle gündeme geliyor. Geçtiğimiz ay bazı satış kanallarında AirPods (X Generation) olarak görünen kulaklık, 399 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olacak denilmiş ve heyecan yaratmıştı. Pazara direkt olarak AirPods X olarak çıkarılabileceği de tahmin edilen kulaklık, iOS 14 kodlarında kendisini gösterdi. Aşağıda görebileceğiniz üzere tasarımına işaret eden simgeler ortaya çıkan model, çok farklı bir tasarıma sahip olmayacak gibi görünüyor. Çok güçlü bir aktif gürültü engelleme altyapısına sahip olacağını düşündüğümüzü kulaklık, şimdilik sadece siyah ve beyaz renklerde karşımıza çıkacak gibi duruyor. Beats üstünden hali hazırda kafa üstüne kulaklıklar sunan Apple, bu sefer artık sonunda kendi adımını atıyor.

Apple kablosuz kulaklık
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple Powerbeats 4 kablosuz kulaklık için neler biliniyor?

Model yapılan sızıntıya göre “kırmızı, beyaz ve siyah” olmak üzere üç farklı renkte yılda bulunuyor. Kablosuz olan ancak iki kulaklığı bir arada tutan bir boyun askısıyla gelen kulaklık, kulak içi formunda olduğundan yüksek yalıtım sunacak gibi görünüyor. Bünyesinde Apple H1 çip yer alan ve bu sayede “Hey Siri”  komutuna destek verecek denilen kulaklık, telefon görüşmesi için de görev yapıyor. 200 dolardan daha ucuza satılma ihtimali olmayan Powerbeats 4, özellikle spor yapan aktif kişilere hitap ediyor deniyor.

İlginizi Çekebilir

Fujifilm’in tam hediye etmelik yeni fotoğraf makinesi