reklamı kapat

POPÜLER

Apple Powerbeats 4 kablosuz kulaklık

Apple Powerbeats 4 kablosuz kulaklık ortaya çıktı; işte bilinenler

Günlerdir gündeme gelen Apple Powerbeats 4 kablosuz kulaklık modeli kendisini gösterdi. İşte kulaklık hakkındaki tüm detaylar;

Apple dünyanın en çok kablosuz kulaklık satan isimleri arasında yer alıyor. Firmanın en yeni model ise sızıntısı yapılan Apple Powerbeats 4 oldu. Direkt olarak WinFuture tarafından sızdırılan model, “kırmızı, beyaz ve siyah” olmak üzere üç farklı renkte karşımıza çıkıyor. Tamamen kablosuz olan ancak iki kulaklığı bir arada tutan bir boyun askısıyla gelen kulaklık, beklendiği gibi kulak içi formunda tasarlanmış. Bünyesinde Apple H1 çip yer alan ve bu sayede “Hey Siri”  komutuna destek veren cihaz, telefon görüşmesi için de görev yapıyor. 200 dolardan daha ucuza satılma ihtimali olmayan Powerbeats 4, özellikle spor yapan aktif kişilere hitap ediyor. Bu açıdan kulaklığın tere karşı da oldukça dayanıklı olduğunu aktarmak gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple başka bir kablosuz kulaklık daha geliştiriyor

Apple, kendi markasını taşıyan bir kafa üstü kulaklık tasarlıyor. Bazı satış kanallarında AirPods (X Generation) olarak görünen kulaklık, 399 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olacak deniyor. Pazara direkt olarak AirPods X olarak çıkarılabileceği de tahmin edilen kulaklık, yüksek ihtimalle çok güçlü bir aktif gürültü engelleme altyapısıyla yolda bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

Fujifilm’in tam hediye etmelik yeni fotoğraf makinesi