reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Görevimiz Tehlike 6

Görevimiz Tehlike 6’dan Tom Cruise ve Henry Cavill’ın dövüş sahnesi [Video]

Vizyona girmesine çok az zaman kalan Görevimiz Tehlike 6‘nın tanıtım çalışmaları iyice hızlandı. Geri sayım devam ederken filmden nefes kesen bir dönüş sahnesi izleyicilerle paylaşıldı.

Advertisement

Tanıtımlarıyla ve kamera arkası görüntüleriyle adından bolca söz ettiren filmin orijinal ismi Mission Impossible Fallout. Şimdiye kadar paylaşılan detaylara bakılırsa Ethan Hunt bir kez daha başını belaya sokmayı başarıyor. Onun iyi niyetle giriştiği eski bir görevin istendiği gibi gitmediği anlaşılıyor. Olaya farklı organizasyonların müdahale etmesiyle işler iyice karışıyor. Ethan Hunt ve IMF ekibi durumu düzeltmeye çalışırken hem zamana hem de diğer organizasyonlara karşı mücadele vermeleri gerekiyor. Durum böyle olunca yapılan hatayı düzeltmek iyice zorlaşıyor. Paylaşılan sahnede ise Ethan Hunt ve Henry Cavill’ın hayat verdiği August Walker‘ı birlikte dövüşürken görüyoruz. Karşılarındaki adam onları fazlasıyla zorlasa da bir ekip gibi çalışarak onu etkisiz hale getirmeyi başarıyor. İki karakterin ortaklığı ise pek uzun sürmeyecek gibi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İsmi seriyle özdeşleşen Tom Cruise geri dönüyor. Ona Alec Baldwin, Simon Pegg, Ving Rhames, Rebecca Ferguson, Michelle Monaghan, Henry Cavill, Angela Bassett ve Vanessa Kirby gibi isimler eşlik ediyor. Görevimiz Tehlike 6 filmi 27 Temmuz‘da vizyona girecek. Bahsettiğimiz sahneyi haberimizin girişinde bulabilirsiniz.