reklamı kapat

POPÜLER

görevimiz tehlike 6

Tom Cruise ve Henry Cavill’ı buluşturan Görevimiz Tehlike 6’dan nefes kesen fragman [Video]

Artık Tom Cruise ile özdeşleşen Görevimiz Tehlike beyaz perdeye geri dönmeye hazırlanıyor. Serinin altıncı filminden aksiyon dolu yeni bir fragman paylaşıldı. Sadece bu görüntüler bile dolu dolu bir film seyredeceğimizi müjdelemeye yetiyor.

Orijinal adı Mission Impossible Fallout olan filmin ilk fragmanı Super Bowl 2018 vesilesiyle ortaya çıkmış ve aksiyon sahneleriyle aklımıza yer etmişti. Paylaşılan yeni tanıtım maceranın dozunu biraz daha artıyor. Böylece merak uyandırmayı başarıyor. Öte yandan özet pek fazla bilgi vermiyor. Yaşanacakları üstü kapalı şekilde şu sözlerle ifade ediyor: Kimi zaman iyi niyetle alınan kararlar başa bela olabilir. Ethan Hunt ve IMF takımı, tanıdık yüzlerle birlikte zamana karşı bir yarışa girişiyor. Zamanında istenenin dışında gelişen bir görevin artakalanlarını düzeltmeye çabalıyorlar. Fakat işler pek istendiği gibi gitmiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başroldeki isim değişmiyor ve Ethan Hunt karakterine Tom Cruise hayat veriyor. Ona Alec Baldwin, Simon Pegg, Ving Rhames, Rebecca Ferguson, Michelle Monaghan, Henry Cavill, Angela Bassett ve Vanessa Kirby gibi isimler eşlik ediyor. Aksiyon sahneleriyle nefes kesmeye hazırlanan Görevimiz Tehlike 6, 27 Temmuz‘da izleyici karşısına çıkacak. Paylaşılan aksiyon dolu yeni tanıtımı ise hemen aşağıda görebilirsiniz.

Görevimiz Tehlike 6 fragmanı