reklamı kapat

POPÜLER

Iron Man Tom Cruise

Tom Cruise meşhur Iron Man iddialarını yalanladı

Marvel Sinematik Evreni deyince aklımıza gelen ilk karakterlerden biri şüphesiz Iron Man oluyor. Üstelik kime sorsanız herkes Robert Downey Jr’ın bu rol için biçilmiş kaftan olduğunu düşünüyor. Fakat bir zamanlar işler çok farklıydı. Marvel’ın uygun oyuncuyu aradığı döneme dair meşhur iddia aradan geçen uzun zamanın ardından Tom Cruise tarafından yalanlandı.

Bilmeyenler için kısaca bahsetmek gerekirse, Marvel Sinematik Evreni’ni başlatan Iron Man için oyuncu tercihi yapmak hayati önem taşıyordu. Bu süreçte stüdyonun pek çok ünlü ismi değerlendirdiği hatta Tom Cruise’un da düşünülen isimler arasında yer aldığı söyleniyordu. Öyle ki pek çok kaynak aksiyon filmleriyle gönüllerde yer eden oyuncunun rolü geri çevirdiğini iddia ediyordu. Ancak görünen o ki işler sandığımızdan çok farklı ilerlemiş!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ComicBook.com yakında Görevimiz Tehlike 6‘da seyredeceğimiz Tom Cruise ile konuştu. Ona meşhur Iron Man iddiaları sorulduğunda ise şu yanıtı verdi:

“Iron Man olmaya hiçbir zaman yakın olmadım. Üstelik Robert Downey Jr’a bayılıyorum. Tony Stark olarak başka kimseyi düşünemiyorum. Bence bu rol tam ona göreydi.”

Onun bu sözleriyle birlikte meşhur internet dedikodularından biri daha tarihin karanlık sayfalarına karışmış oldu. Üstelik Tom Cruise‘un da tıpkı Marvel izleyicileri gibi düşünüyor olması fazlasıyla mutluluk verici.

İlginizi çekebilir

Görevimiz Tehlike 6 fragmanı