reklamı kapat

POPÜLER

Jumanji Yeni Seviye

Jumanji Yeni Seviye filmine Görevimiz Tehlike desteği

Oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Jumanji Yeni Seviye filminin aksiyon sahnelerini güzelleştirmek için Görevimiz Tehlike ekibinden destek aldığı ortaya çıktı.

Başrollerinde Dwayne Johnson, Kevin Hart, Karen Gillan ve Jack Black gibi isimlerin rol aldığı ikinci film kısa bir süre önce karşımıza çıktı. Orijinal ismi Jumanji: The Next Level film aksiyon dolu sahneleriyle öne çıkıyor. Jumanji: Welcome to the Jungle sonrasında daha başarılı aksiyon sahneleriyle karşımıza çıkan filmin bu noktada Görevimiz Tehlike ekibinden destek aldığı ortaya çıktı. Bu durumu açıklayan ise filmin başrol oyuncularından Karen Gillan oldu.

Görevimiz Tehlike ekibinin Jumanji Yeni Seviye desteği

“Artık mınçıka kullanabiliyorum! Bunun yapabildiğim şeylerden biri olacağını hiç düşünmemiştim. Filmde mınçıkalarla büyük bir sahnem var ve bunun için gerçekten çok çalışmam gerekti. Çünkü sahnedeki mınçıka hareketlerinni büyük bir kısmını ben yapıyorum. Elbette belli noktalarda dublör de kullandık fakat büyük bir kısmında ben yer alıyordum. Bunun için Görevimiz Tehlike ekibi gelip bize yardımcı oldu. Sahnelerin büyük bir kısmında oyuncuların yer alması için bizlere yardımcı oldular. Beni buna teşvik ettikleri için çok mutluyum.”

Görevimiz Tehlike filmleri aksiyon sahnelerinin büyük bir kısmını oyuncularla çekmesiyle meşhur. Bu noktada Tom Cruise’un her sahnede yer almak istemesinin etkisi de büyük. Onun bu tercihi diğer oyuncuları etkilediği gibi artık Jumanji Yeni Seviye filmine de sıçramış gibi görünüyor.

İlginizi çekebilir

Jumanji: The Next Level fragmanı