reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Jumanji 3

Dwayne Johnson’dan beklenen Jumanji 3 açıklaması

Son yılların en sevilen isimleri arasında yer alan Dwayne Johnson başrolünde yer aldığı Jumanji 3 için uzun zamandır beklenen açıklamayla karşımıza çıkıyor.

Bildiğiniz gibi Jumanji uzun bir aranın ardından geçtiğimiz senelerde beyaz perdeye geri döndü. Normalde bu ismi duyduğumuzda aklımıza 1995 senesinde Robin Williams’in rol aldığı efsane film geliyor. Fakat Dwayne Johnson’ın yer aldığı Welcome to the Jungle ile birlikte hikaye farklı bir noktadfan devam etti. Filmin başrolünü Dwayne Johnson üstlenirken ona Karen Gillan, Kevin Hart, Jack Black, Bobby Cannavale ve Nick Jonas gibi isimler de ona eşlik etti. Jımanji’nin hikayesini modern dünyaya uyarlayan Welcome to the Jungle izleyicilerden büyük ilgi gördü. Film gişede 962 milyon dolar gişe hasılatı elde edince hemen Jumanji 3 ‘ün geleceği netlik kazanmıştı. Hatta üçüncü filmin çekimlerinin başladığı şubat ayında duyurulmuştu. Sonunda çekim sürecinin tamamlandığını açıklayan da Dwayne Johnson oldu.

Jumanji 3 müjdesi

Dwayne Johnson uzun zamandır beklenen açıklamayı kendi Instagram hesabı üzerinden gerçekleştirdiği bir paylaşımla duyurdu. Kendisinin yanı sıra Karen Gillan, Kevin Hart, Jack Black’in yer aldığı fotoğrafın altında “Jumanji 3 filminin çekimleri resmen son buldu” bilgisine yer verdi. Hayranlarına filme gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür etmeyi de ihmal etmedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu yılın sonunda, 13 Aralık‘ta vizyona girecek olan Jumanji 3 gişede Star Wars: The Rise of Skywalker filmiyle ile mücadele edecek. Bakalım üçüncü film bir öncekinin başarısını elde edebilecek mi?

İlginizi çekebilir

Jumanji Welcome to the Jungle fragmanı