reklamı kapat

POPÜLER

Jumanji: The Next Level Dwayne Johnson

Jumanji: The Next Level işleri kökünden değiştiren bir aksiyonla geliyor [İzle]

Jumanji: The Next Level hikayeye yepyeni bir dinamik katıyor. Dwayne Johnson, Kevin Hart ve Jack Black ilk filme kıyasla farklı bir performansla geliyor.

Jumanji: Welcome to the Jungle ile yeni nesile taşınan Jumanji efsanesi şimdi Jumanji: The Next Level filmiyle devam etmeye hazırlanıyor. İlk film duyurulduğunda oyunun masaüstü oyundan atari oyununa evrilmesi konusunda kaşlar kalksa da Karen Gillan, Dwayne Johnson, Kevin Hart ve Jack Black’i buluşturan yapım beklentileri aşarak büyük başarı elde etmişti. Şimdi ise ikinci filmin neler sunacağı merak ediliyordu ki nihayet ilk fragman geldi. Bu filmde bu kez Karen Gillan dışında diğer üç oyuncu bambaşka karakterlere hayat vermek zorunda kalacak. Çünkü yeni filmle beraber oyuna dahil olan ya da dahil olmak “zorunda kalan” isimler değişiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Jumanji: The Next Level ile maceraya devam

Film kadrosuna iki usta oyuncu daha dahil olmuş durumda. Danny DeVito ve Danny Glover, tam olarak filmin dinamiğini değiştirecek kritik karakterler diyebiliriz. Çünkü kahramanlarımız oyuna döndüklerinde oyun her karaktere rastgele atama yapıyor.

Oyuna girildiğine Martha bir kez daha Karen Gillan’ın bedeninde uyanıyor ve keskin değişimi o an fark ediyor. Çünkü Martha ve Fridge bu kez oyundaki ana karakterleri Bethany ve Spencer ile paylaşmıyor, Danny DeVito ve Danny Glover’ın karakterleriyle paylaşıyor. Yeni filmde Dwayne Johnson, Danny DeVito’nun karakterine bürünecek. Kevin Hart ise Danny Glover’ın karakterini üstlenecek. Genç Spencer ise tahmin edersiniz ki Jack Black olmaktan pek de mutlu olmayacak.

Yeterince karışık geldiyse işte şimdi fragmanı izleme vakti! Aksiyona, maceraya ve elbette komediye doyacağınız yeni film, işleri isminde de belirttiği gibi bir seviye ileriye taşıyor. Film 13 Aralık‘tan itibaren sinemalardaki yerini alacak. Yayınlanan fragmanı haberin üzerinden izleyebilirsiniz.