reklamı kapat

POPÜLER

Jumanji 3

Dwayne Johnson’dan Jumanji 3 müjdesi

Jumanji: Welcome To The Jungle filminin gişede elde ettiği başarının ardından devam filminin gelişi kesinleşmişti. Dwayne Johnson sonunda Jumanji 3 ile ilgili beklenen paylaşımı yaptı.

Bilmeyenler için özet geçmek gerekirse Jumanji aslında 1995 senesinde Robin Williams’in rol aldığı efsane filme dayanıyor. Her iki macera aynı dünyada geçmesine rağmen birbirleriyle direkt bağlantısı bulunmuyor. Welcome to the Jungle, orijinal Jumanji’nin mantığını alıyor ve modern dünyaya uyarlıyor. Filmin başrolünü Dwayne Johnson üstlenirken ona Karen Gillan, Kevin Hart, Jack Black, Bobby Cannavale ve Nick Jonas gibi isimler eşlik ediyor.

Jumanji: Welcome To The Jungle gişede 962 milyon dolar gişe hasılatı elde edince hemen Jumanji 3’ün geleceği belli olmuştu. O zamandan bu yana filme dair somut bir gelişme yaşanmasını bekliyorduk. Dwayne Johnson Jumanji 3 sessizliğini 14 Şubat’ta bozdu. Sosyal medyada “Sevgililer gününüz kutlu olsun. Bir oyun oynamak ister misiniz? Başlıyoruz!” sözlerini paylaştı. Jumanji 3 için çekim sürecinin başladığını oldukça basit bir şekilde müjdeledi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

13 Aralık 2019’da vizyona girecek olan Jumanji 3 gişede Star Wars 9 ile mücadele edecek. Bakalım üçüncü film bir öncekinin başarısını elde edebilecek mi? Bekleyip, göreceğiz.

İlginizi çekebilir

Jumanji Welcome to the Jungle fragmanı