reklamı kapat

POPÜLER

Organize İşler Sazan Sarmalı

Netflix’ten Organize İşler Sazan Sarmalı sürprizi

Netflix Türk filmleri çeşitliliğini artırmayı sürdürüyor. Son olarak hala vizyonda olan Organize İşler Sazan Sarmalı Netflix kütüphanesine eklendi. Bu hamle izleyicileri fazlasıyla şaşırttı.

Yılmaz Erdoğan’ın beyaz perdeye taşıdığı Organize İşler seneler önce izleyici karşısına çıkıp büyük ilgi görmüştü. Şimdi bu hikaye Organize İşler Sazan Sarmalı filmiyle devam ediyor. Asım Noyan ve çetesinin maceralarına yeni isimler dahil oluyor. Yıllardır söylediği yalanlarla ve çevirdiği dolaplarla kendine bir isim edinen Asım Noyan’ın kızı Nazlı dolandırıcıların oltasına düşüyor. Bunu öğrenen babası hemen harekete geçiyor. Hem kaptırdığı parayı geri almaya hem de kızının nişanlısına iyi görünmeye çalışıyor. Bu keyifli filmin oyuncu kadrosunda Yılmaz Erdoğan, Kıvanç Tatlıtuğ, Ezgi Mola, Bensu Soral, Rıza Kocaoğlu, Okan Çabalar, Güven Kıraç, Ahmet Mümtaz Taylan, Ersin Korkut, Erdem Baş, Mahir İpek, Ekin Türkmen, Atakan Çelik ve Safa Sarı gibi isimler yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Organize İşler Sazan Sarmalı daha 1 Şubat günü vizyona girdi. Fakat bu keyifli yapımın Netflix kütüphanesine eklenmesine engel olmadı. Netflix Türkiye’nin yaptığı duyuruyla birlikte bu filmin sinemaların yanı sıra platform üzerinden de seyredilebileceği duyuruldu. Böylece Türk sineması adına bir ilke imza atılmış oldu.

İlginizi çekebilir

Organize İşler Sazan Sarmalı fragmanı